Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kéne szigorúbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kéne szigorúbb moderálás ennél a témakörnél?

Figyelt kérdés

Szerintem instant törölni kéne az olyan válaszokat, ami azzal mérgezi az emberek elméjét, hogy a sikerhez nagy pénisz kell, kisportolt alkat, filmsztár arc, sok pénz, bmw, audi. Olyan válaszokat is törölni kéne ami a nőket tárgyiasítja, lekezeli. Vagy amikor éreztetik a másikkal azt, hogy egy genetikai hulladék, lúzer, érezze szégyenbe magát és még sorolhatnám még. Ezeket mind törölni kéne a felhasználókkal együtt. Lehet kevesebb válaszok jönnének, de szerintem fontosabb a minőség, mint a mennyiség.

Szoktam néha olvasni ezt az oldalt kérdéseket is felszoktam tenni, van mikor indokolatlanul kapok gyűlölködő válaszokat, de én úgy látom szigorúbb moderálás kéne ezen az oldalon és, ha valaki folyamatosan gyűlölködik provokál azt ki kéne innen tiltani.


2019. aug. 19. 09:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

És ezt hogy gondolod? Írni kéne egy nagy kódexet, hogy milyen válaszokat szabad adni, hogyan szabad gondolni a dolgokat?😀

Egyébként lassacskán, de terjed az amiről beszélsz ez a PC, a polkorrektség vagy a # metoo.

Miért nem mész tovább, a cenzúra után egyből börtönbe is kéne az ilyet vetni, ott rohadjon meg. Akkor aztán nem regisztráltál vissza a paraszt és nem rontja itt neked a friss levegőt. 😊

2019. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Ha kitörölnék innen azokat a hozzászólásokat amit írsz mennének privátban. Aki le akarja írni,az leírja. Bár némelyik kérdés már adja,hogy olyan válaszok érkezzenek rá amilyenek. A válaszok egyébként egy kicsit tükrözik a mai világot,csak ott a hátad mögött mondják el amit itt anonimként megírnak.
2019. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Alig olvastam a kérdésedből, de valszeg az egésszel egyet értek.

Szerintem az adminok, vagy több belőle eszméletlenül ostoba.

Remélem olvassátok, kedves idióta barmok, akik igazán leszarnak mindent, a normális kérdésekből is töröltök, és sokszor képtelenek vagytok beazonosítani, hogy egy kérdést melyik kategóriába kéne rakni.

Ha te egy normális admin vagy, mutasd meg ezt a többi húgyagyúnak.

2019. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%
11#, neked kódex kell, hogy érezd, ki egy abszolút torzító, rontó gyökér?
2019. aug. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Lazy Lover ***** válasza:
53%
De igen
2019. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
#14 Én nem érzem magam akkora isten császárnak, hogy megmondjam ki az abszolút torzító, rontó gyökér egyes válaszok alapján. :)
2019. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%
Engem egyszer egy buszos kérdés miatt 4 napra kitiltottak. A kérdés alatt trollkodni kezdtek a válaszolók. Erre engem bactak ki. :D
2019. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Ne sírjatok már ennyire,én az elején itt voltam ,akkor nem lehetett pl.olyan kérdést kiírni amit már előtted akár egyszer is megkérdeztek. Mindig kiírta a hasonlö kérdéseket, hogy "na,ezekből válogass." (Csak gondolom rájöttek hogy ebből nem lesz pörgés....)
2019. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Hogy valaki szerint a nagy pénisz kell a nőknek ez csak egy vélemény. Attól még, hogy neked nem ez a véleményed attól még a másik nem szar ember, csak ő ezt tapasztalta.

Az ócsárolás annál inkább gusztustalan, ez tény.

2019. aug. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenek az emberek.

Ezen semmiféle moderátor nem tud változtatni.

2019. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!