Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kéne szigorúbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kéne szigorúbb moderálás ennél a témakörnél?

Figyelt kérdés

Szerintem instant törölni kéne az olyan válaszokat, ami azzal mérgezi az emberek elméjét, hogy a sikerhez nagy pénisz kell, kisportolt alkat, filmsztár arc, sok pénz, bmw, audi. Olyan válaszokat is törölni kéne ami a nőket tárgyiasítja, lekezeli. Vagy amikor éreztetik a másikkal azt, hogy egy genetikai hulladék, lúzer, érezze szégyenbe magát és még sorolhatnám még. Ezeket mind törölni kéne a felhasználókkal együtt. Lehet kevesebb válaszok jönnének, de szerintem fontosabb a minőség, mint a mennyiség.

Szoktam néha olvasni ezt az oldalt kérdéseket is felszoktam tenni, van mikor indokolatlanul kapok gyűlölködő válaszokat, de én úgy látom szigorúbb moderálás kéne ezen az oldalon és, ha valaki folyamatosan gyűlölködik provokál azt ki kéne innen tiltani.


2019. aug. 19. 09:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
24%

Oké Kérdezőcske, de akkor azokat a válaszokat és felhasználókat is töröljék, akik egyfolytában szűz lúzer incelezik a férfiakat, vagy csak simán "fsz"-nak titulálják őket, és szerintük minden rosszról a férfiak tehetnek, a nők kivétel nélkül földre szállt angyalkák. Merthogy ilyenből sokkal több van...

Tudod Kérdező, aki A-t mond, az mondjom ám B-t is.


Mellesleg Kérdező, azért ne akarjál már kitiltani, mert más a véleménye, mint a tiéd, okés? Ez nem visszhangkamra. Ha valaki azt tapasztalja, hogy jó külsővel és sok pénzzel sikere van a nőknél, akkor ne akard már csak azért töröltetni, mert nem egyezik a világnézeteddel. Ez itt nem Észak-Korea.

2019. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én semmilyen szinten sem szeretnék azonosulni a kérdezővel!

Egyenesen elhatárolódok tőle: az elveitől, a mentalitásától, a "azzal mérgezi az emberek elméjét" neoprimitív szövegétől!

Akinek nem tetszik, az ne itt akarjon erkölcsileg töltődni, vagy épp észt osztani!

Itt mindenki mondhassa el a véleményét - a kérdező is - de ne legyen kötelező azonosulni vele, mert különben kimoderálnak...

2019. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább a pontozást kéne abbahagyni ebben a kategóriában és mit tudom én, ha van egy válaszoló, aki irritál, akkor valamiféle tiltási opció és akkor nem látod a válaszait.
2019. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Mindenki leírhatja a véleményét, hogyha ezzel nem árt a másiknak, a politikai korrektségnek ezzel a részével értek egyet. A szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bárkit meglehet alázni, mert ilyen nagy szólásszabadság van, hanem azt hogy bárki írja le a véleményét, de a másiknak ne ártson ezzel. Már több kérdést kiírtam ide és kaptam megalázó válaszokat, amiket jelenteni szoktam, de nem mindegyiket törlik ki. Emiatt vagyok pc párti, de nem minden pc dologgal értek egyet, mint pl. tök barbárságnak tartom azt, hogy műemlékeket és szobrokat aláznak meg a pc nevében, viszont azzal egyetértek, hogy igenis szólásszabadságot szabályozni kell, addig míg nem lesz olyan társadalom, ami tiszteletben tart minden embert. A durva személyeskedéseket akár pénzbüntetéssel is lehetne sújtani.
2019. aug. 19. 21:10
 25/25 anonim ***** válasza:
73%

"a szólásszabadságot szabályozni kell"


Jó nagy légüres tér van a fejedben, már bocsánat!

Ami szabályozva van, az nem szólásszabadság. A szólásszabadság lényege pont az, hogy mindenki elmondhatja a véleményét, még ha az neked nem is tetszik. Teljes fogalomzavarban szenvedsz.

2019. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!