Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet szetvalasztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szetvalasztani 2embert? Tudom tudom beteg kerdes de valljuk be van aki mar megtette ezt o hogy csinalta?

Figyelt kérdés
Nem kell elitelni, csak erdeklodom mert tudom hogy vannak ilyenek
2019. aug. 19. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Ez már beteges kérdező!


Ahogy sokan már leírták, hagyd békén azt a családot! NEM kellesz a papinak, máskülönben már rég elvált volna a feleségétől és ott hagyta volna érted a két gyerekét!


Fogd már fel végre!

2019. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Kezdetnek növessz gerincet, gondolkodj el a kérdésen, hogy nem csak te vagy a világon és végképp nem körülötted forog, aztán tedd fel magadnak újra a kérdést.
2019. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Már megint a 17 éves kis tini kislány vergődik, ahogy a sok hasonló kérdéseket is ő teszi fel című rovatunkat látjátok.


🙄🙄

2019. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálhatod, de ha veled akarna lenni, akkor veled lenne. Szétválaszthatod őket, de akkor sem lesz a tiéd, mert meggyűlöl egy életre. Egyszerűen ez az a helyzet, amiben nem nyerhetsz.

Sőt, ha rosszul sül el, akkor magad ellen fordítod mindkét felet és még össze is kovácsolod őket ezzel.

2019. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha jó a kapcsolatuk, sehogy. Ha rossz, akkor bárhogy.

De értelmes ember nem vergődik ilyesmin, mert nem foglalkozik kapcsolatban élő emberrel. Ha jó a kapcsolatuk, csak magadat alázod meg, esetleg a másik párja intéz pár keresetlen szót, vagy egyebet is feléd. Ha rossz, akkor meg szétszedsz egy rossz kapcsolatot, ami nekik végülis hasznos, ellenben kapcsolatot kezdeni valakivel, aki gyáva volt kilépni valamiből, ami nem okozott neki örömet, és ideje sem volt utána fejlődni, átgondolni a dolgokat, szintén nem tartogat sok jót.

Szóval szerintem ne vergődj, mert jól nem jöhetsz ki ilyesmiből.

2019. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Tesomekrol van szo

2019. aug. 19. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Elmebeteg vagy...Keress egy dokit!
2019. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!