Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglátogassam a kórházban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátogassam a kórházban vagy inkább ne? Szakítottunk a párommal nagyon sok év után, most tudtam meg hogy hetek óta kórházban van (depressziós). Nem tudom hogy meglátogassam e vagy inkább ne?!

Figyelt kérdés

(Nem haraggal váltunk el)

Sajnálom hogy ide jutott és néha úgy érzem megkéne látogatnom,de viszont lehet rossz ötlet lenne mert én ezt lezártam nem akarok tőle már semmit,és nem tudom ő hogy reagálna erre a látogatásra.



2019. aug. 21. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne látogasd meg. Nem biztos, hogy jót tenne neki.
2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
En voltam ilyen helyzetben, en voltam korhazban depresszioval. Szerintem ha meglatogatod, hamis illuziokba kergetheted. Ha nelkuled fog elni, nelkuled is kell ebbol osszeszednie magat. Egy depresszios ember akkor, abban a krizishelyzetben maskepp gondolkozik es erez, mint egy “normalis” ember. Es ha korhazban van, valoszinuleg eppen krizishelyzetben van.
2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne....,!
2019. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem lelki baja lenne, még talán mondanám is, hogy nyugodtan látogasd meg, ha akarod, de így inkább ne.

33/f

2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Én arra mennék amerre az érzés visz. Az eszem csak összefüggéseket keres mindenben meg kombinál hogy "ha ez lenne akkor..." "ha az lenne akkor..." és már meg is álltál.Sokszor az agyad tesz keresztbe valamiben.

Depressziós nem azért lesz az ember mert körbeugrálják hanem mert nincs jelen szeretet az életében.


Én meglátogatnám betegség ide vagy oda főleg ha nem haraggal váltunk el. De ezt te tudod.

2019. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor inkább ne.
2019. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom.
2019. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Én nem tenném, mert szerintem nem tenne jót az állapotának.

Ha fizikai sérülésről lenne szó, azt mondanám, hogy menj be, de szerintem ha depressziós, nem kellene neki egy emlékeztető (vagyis te) a boldogabb napokról.

2019. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem őt kérdezd meg.
2019. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se látogatnám meg, de ha Neked ez megfordul a fejedben szerintem keress meg egy Hozzá közelállót, és kérdezd meg a véleményét erről.

Esetleg hívd fel telefonon, érdeklődj az állapotáról.

Depressziós,hetek óta kórházban van, biztos mélyebb ez az állapot Nála. Ki tudja mi váltotta ki, és mi hozna Neki reményt. Óvatosan kell ezzel bánnod, bármennyire sajnálod.

Ha bemész is Hozzá inkább valakivel együtt tedd, és egyértelművé tedd számára,hogy Te a korábbi jó kapcsolat miatt teszed ezt, és nem folytatást várva.

2019. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!