Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy álltok a fogamzásgátlás témához? Mit preferáltok?

Figyelt kérdés

Én nőként nem kedvelem a fogamzásgátló tablettát. Nagyon sok mellékhatása volt rajtam.

A férfiak többsége az óvszert gyűlöli.

Mit használtok?


2019. aug. 22. 02:50
1 2
 1/14 kiss jozska200056 válasza:
8%
Az ovszer elég hatásos viszont rombolja az élvezetet a tableta meg egy tableta nem nagy dolog le nyelni viszont joval drágáb akinek melék hatásai vanak töle az inkáb kotont használja vagy használtasa
2019. aug. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem erőltetnék tablettát soha. Bár tény, hogy inkább legyen élvezhetetlenebb a szex, de ne legyen baja a nőnek akit szeretek.
2019. aug. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindig jöttök itt azzal, hogy óvszerben élvezhetetlenebb a szex, meg lelankad.

Nos, nekünk meg a tablettától "lankad le". Rengeteg esetben eltűnik tőle a libidó. Ezen kívül is okozhat hüvely szárazságot, visszatérő hüvelygombát, stb., ami miatt fájdalmas is lehet a szex, főleg szárazon, vágy nélkül.


Elhiszem, hogy így is be lehet tuszkolni, és nektek ez is jobb érzés, mint a gumi. De ti szednétek olyan tablettát, ami impotenciát okoz? Cserébe puhán is be tudod tuszkolni és a párod élvezi. Hát biztos, hogy nem.


Kérdező: friss kapcsolatban gumi. Pont.

Tartós kapcsolatban, ha nem tragédia egy terhesség, akkor Pharmatex. Ha az, akkor Pharmatex kúp és pesszárium, esetleg kúp ÉS megszakítás ÉS a termékeny napokon gumi. Utóbbihoz figyelni kell az ovulációt, természetesen. Akinek nem megy, annak ovulációs teszt segítségével. Ez így együtt van olyan drága, hogy a pasi azt mondja, hogy jó lesz az óvszer, az legalább biztonságos.

Akinek a szervezete bírja, annak jó a spirál. Öt évre gond letudva.

Minden más hormont tartalmaz.


Ami még hormonmentes, és biztonságos meg kényelmes is, az az elkötés. Vagy petevezeték, vagy vazektómia. Ezt értelem szerűen csak a fix gyerekszám után, életed szerelmével. Viszont bizonyos feltételekkel ingyenes, és tényleg gond letudva egy életre.

2019. aug. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván a fogamzásgátlót preferálom.


Viszont az utolsó kapcsolataimban egészségügy okokból óvszert használtam, összesen majdnem 10 éven át. Az tehát túlzás, hogy gyűlölöm, elvagyok vele.

2019. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

#3as válaszoló írta nagyon jól: nem, nem szednék olyan tablettát. Igyekszem egészségesen élni és pont ezért egyik barátnőmtől sem vártam még el, hogy beszedjen egy olyan tablettát aminek konkrétan a mellékhatásai között szerepel a mellrák is, meg persze sok más egyéb "kellemes" dolog.

Óvszerrel védekeztem hosszabb kapcsolatokban, ami nekem semmit nem vett el az együttlétek élményéből. A nem termékeny napokon pedig gumi nélkül is tudtuk csinálni.

2019. aug. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

A leggyakoribb mellékhatása a libidó csökkenés mellett a hízás. Akkor is, ha mindenki tagadja.

De elég megnézni, hogy amikor egy nőnek tartós kapcsolata lesz, elkezd tablettát szedni, és felszed 10 kilót. Minimum.

Persze meg lehet akadályozni, ha fele annyit eszik, mint előtte, és a nap felében azon jár az esze, hogy éhes.


De ha ezt nyíltan leírnák, akkor senki se szedné, mert most olyan világot élünk, ahol inkább leszel leprás, mint kövér.

2019. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha nem opció sem a tabletta sem a gumi, akkor van még megszakítás, naptármódszer, méhszájsapka, szivacs, pesszárium, kúpok/habok... ezeket nyilván körültekintően kombinálni, esetleg hüvelygyűrű, de az hasonló, mint a tabletta, viszont helyi szóval nem tudom milyen, mert nem ismertem aki próbálta, de azért lehet válogatni pár dologból. Van még a spirál is, de a korosztályt akiben érdekelt vagyok, lebeszélném róla, mert úgy tudom, későbbiekben okozhat bonyodalmakat, annak meg nem tennék ki senkit puszta élvezetből.

33/f

2019. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

#6. Arról nem is beszélve, hogy rengetegen meg is hülyülnek tőle és elviselhetetlen fúriákká válnak.

Amúgy sem jók ezek a szarok, mert általában amit nyerünk vele a révén, már bukjuk is a vámon. Ja. Lazán lehet szexelni, meg beleverni, feltéve, ha kedve van hozzá. Rendszerint nincs.... akkor meg mi a francnak.

33/f

2019. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Tabletta, mert az óvszer tompítja az érzést. Persze a tablettáról sok hülyeség terjeng, még a 60-as évek változatairól, vagy az oltásellenesek szintűek. De sokan épp a jó hatások miatt szedik, akkor is, ha nem is szexelnek.


2 barátnőm is így tett, mindkettő a pattanások miatt sírt, hogy ha nem szedte, pattanásos lett. Egyik el is hízott amikor befejezte a szedését egy hülye sötétben tapogatózó orvos miatt (mint kiderült semmi értelme nem volt), másik mindig is egy karcsú bombázó volt, tökéletes alakkal, pedig nem nagyon edz. A pattanások elnyomását sokaktól hallottam a tablettával összefüggésben.


Mellesleg a tabletta védelmi indexe a legnagyobb a terhesség ellen, a guminál is nagyobb.

2019. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

9-es


Na, ebben én tudnék nyilatkonzi:

"2 barátnőm is így tett, mindkettő a pattanások miatt sírt, hogy ha nem szedte, pattanásos lett."


- Igen, a kulcsszót te is leírtad: AMÍG SZEDI? ADDIG eltünteHETI a pattanásokat. Arról viszont nem beszélnek a kedves dokik, hogy ennek a tüneti kezelésnek milyen következményei jöhetnek elő később, ha leteszi, hosszú távon.


Sajnos tudom. Nekem elég csúnya, problémás a bőröm, a vállamon is. x kivizsgálás után mi volt a válasz? Nagy bajom nincs, adjunk fogamzásgátlót. (Előtte 4 évig szedtem amúgy fogamzásgátlót, letettem, később lett még gázabb csak a bőröm, mint előtte volt, ehem..ehem.. Nem biztos, hogy nem a tabi bekavarása miatt ;) )


Eléggé be tud kavarni:

- érdekes módon, amíg nem szedtem, soha a büdös életben nem voltak éjszakai vádligörcseim, amíg szedtem, (2 fajtát is próbáltam), mindkettőnél véletlenül előjött...

-Aztán tavaly nyáron észrevettem, hogy visszeresek lettek a lábaim ( pont a pattanásokra felírt fogamzásgátló miatt..). Sportolok, egészségesen élek, fiatal vagyok basszus, nagyon nem kéne, szóval valószínűleg ehhez is köze volt.


És bár 2019-ben vagyunk már, a hormon az hormon.

Van, akinek tényleg segít és nincs baja több éves szedés után... Én is nagyon szerettem volna, ha rendbeteszi a bőrömet.. :( De már féltem 2 hónap után ( visszér, lábgörcs, nem akartam megkockáztatni egy trombózist is: leggyakoribb mellékhatás btw...)


Sírni tudtam volna, de inkább abbahagytam, pedig csak pár hónap kellett volna még talán ( állítólag).


ÉS off vége:

Párommal azóta az elmúlt években gumival védekezünk, kérdeztem is, nem gáz-e, azt mondta nem, megszokta nem rossz egyáltalán.


Sőt, bizonyos esetekben még segíthet is, pl amikor hamarabb is el tudna menni, a gumi picit tudja késleltetni a dolgot.

2019. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!