Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy álltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy álltok a fogamzásgátlás témához? Mit preferáltok?

Figyelt kérdés

Én nőként nem kedvelem a fogamzásgátló tablettát. Nagyon sok mellékhatása volt rajtam.

A férfiak többsége az óvszert gyűlöli.

Mit használtok?


2019. aug. 22. 02:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

9es inkább 18 évesen legyél pattanásos, mintsem majd 30 éves korodra mikor abbahagyod mert gyereket szeretnél. Amint leállsz a szedésével újra előfog jönni. Engem eddig egy fitalabb barátnőmön se zavartak a pattanások, mert ez egy természetes, biológiai folyamat amin mindenki átesik. Persze mindenki azt csinál amit akar, de a fogamzásgátlóknak a mellékhatásai nem városi legendákon alapulnak. És igen, lehet 1 év tabletta szedés után nem lesz bajod, de hosszútávon biztosan káros hatással van az egészségre. Barátnőmnek a nőgyógyásza azt mondta, ha esetleg féloldali bénulást tapasztal menjen vissza hozzá nyugodtan. Írtam az előzőekben is milyen gyógyszer aminek rák vagy féloldali bénulás a mellékhatása? És ott van a libidó csökkenés vagy a viszeres láb amit írtak előttem is. Nem véletlenül lehet csak receptre és kivizsgálások után megkapni.

Egyébként gumival is pont olyan jó tud lenni a szex mint nélküle és ezt férfiként mondom.

2019. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés az alapja mindennek. Nem erőltetem a tablettát.

Exemnek gyűrűje volt ami elmondása alapján sokkal jobb volt neki mint a tabletta.

De sokáig gumival is védekeztünk.

Nekem a gumi nem volt olyan jó, egyértelműen sokat levesz az élvezetből. De mint írtam senkire nem kényszeríteném a tablettát ha problémákat okoz és ő nem akarja. Tényleg sok más módszer van még , lehet keresgélni hogy nektek melyik a megfelelő.

F.

2019. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig tabiztak a barátnőim. De, ha lesz új és gumizna, legyen. De nem szeretem.
2019. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%

Mi eleinte óvszereztünk, de még a jobb fajták is kiszakadnak néha, az állandó izgulás pedig megmérgezi az élvezetet...a tabletta az egy tuti biztos dolog, ami mindig működik, ha normálisan szeded. Sokkal biztonságosabb és én is nyugodtabb vagyok tőle. Nem hazudok, de nekem is sokkal jobb érzés fizikailag is, nemcsak a barátomnak, tényleg. A tabletták már sokkal modernebbek, mint régen, ha valamelyik nem jön, be akkor váltani kell.


25/N

2019. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!