Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl a harmadik hosszább távú kapcsolatomon (volt egy 3 éves,és a mostanival két kb 1,5 éves) és ez után teljesen megváltoztam. Kinéztem magamnak pár srácot,akikkel szívesen lefeküdnék. Vonzódom hozzájuk. Kedvesek,aranyosak és mégsem érzem,hogy komolyat akarnék,csak egyszerű légyottot,esetleg barátság extrákkal kapcsolatot.


Eddig mindig azon voltam,hogy hosszútávú legyen egy kapcsolatom olyan férfival,aki szeret és megbecsül. Most mégis mást akarok. Mi történhetett vele?



2019. aug. 22. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
jelenleg a szexuális vágyaid vannak felfokozódva. ergo egy gangbang-ra van szükséged :)
2019. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!