Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Mi ütött belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Mi ütött belém?

Figyelt kérdés
3 éve élek párkapcsolatban, de nem lakunk együtt. Többnyir laza csaj vagyok, nem érdekel, ha a barátom nem ír vissza, vagy nem hív fel, vagy bármi, most viszont teljesen rá vagyok függve... Nem szoktam ennyire tapadós lenni, de most annyira szeretném, hogy felhívjon, hogy írjon, meg minden... Elképesztően vágyom a figyelmére, sokal jobbam, mint szoktam, és vissza kell fognom magam, hogy ne zaklassam az ömlengésemmel, mert félek, még hülyének nézv, vagy nem tudom. :( Mi lett velem? Mi a bajom?
2018. márc. 5. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos menstruálsz :D
2018. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Semmi különös, csak nő vagy - ezzel együtt pedig rendkívül szeszélyes és kiszámíthatatlan :D
2018. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Beleszerettél. Szerelmes vagy. Ennyi.
2018. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Elkezdtél függeni - mily meglepő :) Törődj a dolgaiddal, ne a párodból álljon a napod 90%-a, mert ez nem egészséges. Nem neki. Neked.
2018. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
beleszerettél .
2018. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változol...más lett a személyiséged, észre sem vesszük, pedig igaz... ráadásul most érte el a kapcsolat is azt a pontot, ahol a régi éned, a régi " szerepek" nem elegendőek, át kell alakulniuk.
2018. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhes vagy
2018. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!