Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa, ha egy kapcsolatban a nő magasabb 10-15 centivel?

Figyelt kérdés
A férfi átlagmagasságú, a nő viszont sokkal magasabb, mint az átlag. Nem mások véleménye alapján döntök, csak kíváncsi vagyok mit gondoltok. Én vagyok a lány.
2019. aug. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ritka, kevés ilyen párt látok, esetlegesen jobban megnézem őket mint az "átlag" párokat (már ami a magasságot illeti) de én úgy vagyok vele hogy baromira nem érdekel. Nem érdekel vadidegenek milyen kapcsolatban vannak stb.

Ha nekik jó , miért ne.

2019. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

10-15 cm az majdnem egy fej. Azért az kicsit sok.

Mekkora vagy 190-195? Ha téged nem zavar és a fiút se

akkor sok boldogságot.

2019. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan párost, ahol a nő 195cm, a pasi meg 170
2019. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, 190 cm vagyok.
2019. aug. 22. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lepj túl ezen! Egy szamitson H az adott pasival jól érzed e magad! Ha igen akkor ne állj le ilyen hülyeségen agyalni! Sok alacsony pasi nagyon jó az ágyban,odaadoak.
2019. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk a párommal, már 6 éve együtt. Ne érdekeljen egy külső szemlélő véleménye! Az a fontos, hogy boldog vagy-e mellette
2019. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

175 cm vagyok a párom 170cm sokszor megkapom ezt a pár cm-t is,hogy "Te magasabb vagy XY nál? Mennyivel? "

Erre azt válaszom: fekve nem látszik ;)


26/L

2019. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!