Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást keltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást keltek az emberekben kislánykás, visszafogott öltözettel?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésért, csak 'social freak', visszahúzódó típusként nem könnyű kiszakadni a komfortzónámból...

Mindig csak lágy, pasztell színek (sok rózsaszín vagy kék; zöld, és lila felsők) egyszerű (tinis, nem komoly nős) szabással, farmernadrág (olykor leggings) és sportcipők - egyébként középkorú nőn. Legfeljebb a hátizsákjaim élénkebbek és mintásak. Ez az összhatás átlagos, és nem ragadja meg a figyelmet?

Úgy szeretnék az utcán és munkahelyen öltözni, hogy elbújós legyek a tömegben, nem szeretem a nőies oldalam idegenek előtt mutatni, komfortosabb, ha átsiklanak a tekintetek felettem. /Furcsa kettősségérzésem van egyébként, mert otthon imádom azokat, amiket rettegnék utcára felvenni (érzéki-elegáns ruhák, fűzők, csipke, sötétebb színek, bőr, necc, stb)./


2019. aug. 23. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy normális vagy.
2019. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj vihart kavarni ott, ahol szélcsend van! Rendben vagy, hidd el!
2019. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ne vegyél fel kislányos Hello Kitty meg rózsaszín cuccokat, mert az kiábrándító. Sőt a kislányos köröm motívum se előnyös. Öltözet, hajviselet legyen csinos, ne 5 éves korodbeli időszakra emlékeztessen.
2019. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Oké, srácként fogalmam sincs, hogy mit és hogy képzelek el. Keress neten valami hasonló öltözetet vagy takard ki az arcod és lőj egy képet, az alapján szerintem többet tudunk mondani.
2019. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem jönne be.
2019. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Linkelj egy-két képet, mert ezt így nem tudom elképzelni.
2019. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[URL= [link]


Köszönöm a válaszokat! A "nem jön be" a legmegnyugtatóbb. :)

Még nem használtam képfeltöltőt, de talán működik. Igaz, itt kutyázós szerelésben vagyok, de kb. ilyennek érzem jól magam utcán is. Egyik válaszolónak: éppen, hogy emberek között nagyon szeretem magamon a rózsaszínt, bár sosem a rikító, erős árnyalatait.

2019. aug. 24. 10:10
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Nem működött.

2019. aug. 24. 10:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Én imádom. :D Tényleg viszonylag hétköznapi öltözetnek számít (szerencsére), de valahogy mindig megnézem az ilyen csajokat, még ha amúgy nem is tetszene. Farmer, testhez álló, egyszínű ujjatlan felső. Imádom. Egy shorttal kiegészítve pedig konkrétan elalélok. Nem viccelek, tényleg így van. Magyarázatom is van rá, hogy miért, de elég beteg, úgyhogy nem írom le.

Ráadásul szép hosszú hajad van, ha te vagy a képen.

2019. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy átfutottam a kérdésedet megint, látom nem örülsz az imádatomnak, de ez van. :D Garantálom, hogy rajtam kívül más hülye is akad, akinek ez inkább felkelti az érdeklődését ahelyett, hogy átsiklana feletted. Javaslom, hogy hordj szürke, vagy fekete bő ruhákat, bár biztos van olyan, aki abban is megnéz.
2019. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!