Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen benyomást keltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen benyomást keltek az emberekben kislánykás, visszafogott öltözettel?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésért, csak 'social freak', visszahúzódó típusként nem könnyű kiszakadni a komfortzónámból...

Mindig csak lágy, pasztell színek (sok rózsaszín vagy kék; zöld, és lila felsők) egyszerű (tinis, nem komoly nős) szabással, farmernadrág (olykor leggings) és sportcipők - egyébként középkorú nőn. Legfeljebb a hátizsákjaim élénkebbek és mintásak. Ez az összhatás átlagos, és nem ragadja meg a figyelmet?

Úgy szeretnék az utcán és munkahelyen öltözni, hogy elbújós legyek a tömegben, nem szeretem a nőies oldalam idegenek előtt mutatni, komfortosabb, ha átsiklanak a tekintetek felettem. /Furcsa kettősségérzésem van egyébként, mert otthon imádom azokat, amiket rettegnék utcára felvenni (érzéki-elegáns ruhák, fűzők, csipke, sötétebb színek, bőr, necc, stb)./


2019. aug. 23. 22:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mindig hosszúban, legfeljebb bokáig 'bírom' mutatni a bőröm, úgyhogy attól a kihívó kamaszdivattól, amire gondolsz, szerencsére távol esik. :)
2019. aug. 25. 12:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Mit mond a fényképész? Neki milyen benyomást kelt az öltözéked?


Azon kívül ilyen helyeken, hogy búzatábla még a madárijesztő sem fog feléd fordulni.

2019. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A problémám pontosan ez, hogy búcsút inthetek a kies, nyugodt határvidéknek, a még tűrhető, ismert falusias környezetnek, a kertemnek, a madaraimnak. Szinte mindennek, amit szeretek, és ahol valaha is jól éreztem magam. Városból fogok tömeggel városba ingázni, ami kissé kibillenti a lelki nyugalmam (mint írtam, szorongó social freak...). A fényképen a főszereplők a kutyák, a fényképész pedig szintén kutyás, nem erre a célra készült.
2019. aug. 25. 12:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Tetszik
2019. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!