Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sziv vagy az ész az, amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sziv vagy az ész az, amire érdemes hallgatni?

Figyelt kérdés

röviden összefoglalva :van egy komoly kapcsolatom,lassan 2 éve tart. viszonylag boldogok vagyunk egyutt,sokmindenben egyet értünk. jóképü,udvarias,és komolyak a szándékai velem szemben. el tudnám képzelni a férjemként a jövőben.

viszont van egy másik fiu. még a kapcsolatom előttről.sokat gondolok rá mostanában. ő olyan volt nekem,mint egy minta példány. a többiek csak az árnyékában vannak..

köztünk mindössze annyi történt,hogy randiztunk párszor. aztán ö visza ment kuldföldre,ahol él. mondta,hogy menjek vele,de akkor nem mehettem. most viszont nem állna senki közénk.

tudom,ennek nem sok értelme. viszont lehet olyan boldoggá tenne,amilyen még sosem voltam.

vélemények ?


2019. aug. 24. 01:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Van egy komoly kapcsolatod és nem állna közétek senki az új srácnál? Khm... Reméljük, hogy mindkét srác az eszére hallgat és maximum szexre használ.
2019. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Mindkettőre egyszerre, különösen akkor amikor egyetértés van köztük. Olyankor azonnal.

33/f

2019. aug. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Sanszos, hogy azért volt mintapéldány mert még nem ismerted eléggé ki.

'Olyan boldoggá tenne, mint még sosem voltam.'-

Te hány éves vagy egyébként?


Kamaszként nekem is volt egy nagy szerelmem, de totálus csőd volt mindenben, mint később kiderült. :))

2019. aug. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategoria.
2019. aug. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a mostani párodat nem szereted eléggé. Oké, hogy viszonylag boldog vagy és el tudnád képzelni férjedként, de ha közben más fiúra gondolsz ...

Én azt vallom, hogy két pár csak akkor házasodjon ha mindennél jobban szeretik egymást, és ilyenkor egyik félnek sem jut az eszébe más fiú vagy más lány. Mert ha mégis, akkor később vágyakozás lesz belőle, boldogtalanság és válás. (De ez csak az én véleményem, nem kell rá alapozni)

Az, hogy a másik srác olyan boldoggá tenne, mint amilyen még sosem voltál: feltételezés.

Ezt a ésszel vagy szívvel kérdést meg lehetne úgy is fogalmazni, hogy „A biztonság környezet vagy kockáztatni egy jobb dologért?”. Persze ha kockáztat az ember, akkor nagyot nyerhet, de ugyanakkor nagyot is veszíthet. Benne van a pakliban.

Felfogás kérdése, hogy a te értékrended milyen és melyik a fontosabb számodra.

De én inkább bánom, hogy megtettem, mintsem azt, hogy nem tettem meg.

2019. aug. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez a viszonylag boldog dolog semmi más mint szimpla megszokás.


"viszont lehet olyan boldoggá tenne,amilyen még sosem voltam."


Az ilyen feltételes módnak semmi alapja nincsen, csak a romantikus regényekben szokott bejönni.

2019. aug. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

40+ év tapasztalat: MINDIG HALLGASS AZ ESZEDRE!

Nem véletlenül jelzi, hogy ne a szíved után fuss, mert hülyeséget csinálsz. Ha az eszed ku.ssol, majd akkor!


De tényleg. Ha a kettő között kell dönteni, mindig azzal jársz jobban, ha az eszed után mész.

2019. aug. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az eszedre hallgass,mert a szív sokszor okoz csalódást.Igaz a másik se garancia,hogy minden ok. lesz.Nehéz erre kivülállóként válaszolni.
2019. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
az eszedre hallgass, csak akkor gáz ha kevés van. szegény mostani párod. gondolom átlagos, normális (unalmas) srác.
2019. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy a szívedre,de te nem vagy szerelmes egyik fiúba sem.
2019. aug. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!