Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállapítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megállapítani, hogy azért bámulnak, mert ronda vagyok vagy azért, mert szép?

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az emberek bámulnak, csak úgy cél nélkül is sok esetben.
2019. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Onnan hogy nem csak bámul majd egy idő után, hanem oda is megy! Ha nem megy oda, akkor nem akar semmit.
2019. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
Ezt biztos az én hozzászólásom ihlette nem? Azért, ha ronda embert néz az ember sokáig, akkor nem mosolyog, hanem röhög vagy nem csillog a szeme, hanem könnyes. Bár ezt a kettő tulajdonságot lehet elég jól keverni.Észrevenni hidd el azért :)
2019. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hanghatásokból ;)
2019. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ketteske kicsit előrébb haladt, de igaza van. Nincs itt csúnya verzió!
2019. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csúnya vagy fintorog.

Szép vagy, mosolyog.

33/f

2019. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondva, ma már úgy igazából 100%-ra sehonnan.


Ha mosolyog akkor lehet, hogy azért mosolyog mert olyan viccesen nézel ki.

Ha sokat néz, bámul, akkor is lehet, hogy azért mert valami fura rajtad vagy érdekesen nézel ki.....


De mosolyoghat azért mert tetszel neki, és bámulhat azért mert jesszusom de jól néz ki basszus

2019. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem mosolyog, csak néz. De nem fintorog és nem könnyedzik, a szeme se csillog de nem is röhög.


Nem tudom megállapítani egyszerűen.

2019. aug. 25. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem nagyon lehet benézni.

Nekem csak azzal van tapasztalatom, hogy azért, mert ronda vagyok. Ilyenkor a bámuláshoz lenéző, szánakozó, fanyalgó arckifejezés szokott társulni. Ha van társasága is a bámulónak, akkor együtt röhögnek, adott esetben hallhatsz egy-egy nem túl kedves megjegyzést is.

Egyébként az ember csak tudja magáról, hogy milyen, szokott tükörbe nézni. Ez már bőven elég lehet. Nyilván nekem mint rondának, eleve eszembe sem jutna azt feltételezni, hogy azért bámulnak, mert szép vagyok. Ahogy fordítva sem jellemző.

2019. aug. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bámulás legtöbbször annak szól, hogy feltűnő vagy, eltérő vagy, esetleg hasonlítasz valakire, azt az illető azon agyal, rád kell-e köszönnie. Meg hol vetted vajon azt a táskát? Ne gondold, hogy mindig szépség/csúnyaság témakörben gondolkodnak el rajtad. Egyszer odajött hozzám egy feltűnően bámuló idős néni... aztán kifejtette, hogy hasonlítok a valakijéhez, aki nem jött vissza a háborúból.
2019. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!