Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor szakítani kell vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor szakítani kell vagy inkább kitartónak lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy mostanában többet veszekedtünk a párommal, mint kellett volna. Részben olyan dolgokon, amiken nem nagyon lehetett változtatni amúgy sem, vagy legalábbis csak részben. Végül már úgy-ahogy megoldódtak ideiglenesen a problémák de a veszekedések óta éreztem, hogy már nem stimmel valami a kapcsolatunkban.

Nem tudtam miért de volt egy furcsa érzésem. A napokban meg a párom elfoglaltabb volt a munkája miatt meg nem is kíván annyira, engem ez elkeserített és ma meg ebből lett egy veszekedés, hogy nem kíván. Próbáltam kihúzni belőle miért és azt mondja, hogy a veszekedés nagyon betett neki meg hogy nekem köszönheti élete legstresszesebb nyarát.

Mostanában amúgy se kíván úgy de volt hogy a farka sem működött megfelelően mikor oda került volna a sor.


Amúgy szeretem, érzem magamon. Meg szerintem ő is szerethet engem, csak kívánni nem kíván. Meg már minden apróságon robban.

Én meg türelmetlen vagyok bizonyos dolgokkal kapcsolatban, előre félek, hogy mi lesz mikor egyre több lesz a munka.

Meg mostanában valahogy úgy érzem, hogy nekem sem az igazi a kapcsolatunk.

Szeretem őt, ez teljesen biztos. Ezt egyszerűen tudom. De mégis valami nem az igazi.


2019. aug. 27. 11:19
 1/10 A kérdező kommentje:

De ha meg kicsit türelmesebbek lennénk meg főleg én vele, akkor lehet jobban működne.

Viszont most meg nem is tudom vele megbeszélni, mert nem hajlandó felhívni. Ha megkapja egyáltalán az üzeneteim.


Meg kiderült, hogy mivel nem működik a farka ahogy kellene, arra is gondolt, hogy szakítsunk, hogy ne engem kínozzon amiért neki nem működik. Én viszont ezért nem akarnék vele szakítani.

2019. aug. 27. 11:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldódik a problémátok,müködni fog a szex is.Ha meg továbbra is csak veszekedtek,akkor szerelem ide vagy oda,de jobb a szakitás.
2019. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne veszekedj vele! Főleg ne olyanokon amin nem lehet változtatni. Természetes, hogy nem kíván.
2019. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Két éve vagyok vele együtt. Olyan dolgokon veszekedtem vele, amiket eddig is elviseltem mert sajnos családjával kapcsolatos dolgok ezért ha ő kell nekem, akkor egy ideig még el kell viselni de már az agyamra mentek azok a problémák. Olyan szinten, hogy hiába ő nem tudja megoldani, már nem bírtam.
2019. aug. 27. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Tehát akkor besokaltál, s az miatt volt a vita. Ő meg durci lett. S ez miatt nem vagy kívánatos számára.

Ha ez volt az élete legstresszesebb nyara, miattad, akkor gondolom, nem csak egy vita volt.

Szerintem, te sem s ő sem szeretitek egymást annyira.

Azért van az, hogy valami nem az igazi.

Nektek kell átbeszélnetek, átértékelnetek, hogy javítható e a helyzet, vagy nem.

2019. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja, hogy javítható, ha nem fogom ezután annyit idegelni. Mármint amiatt a bizonyos probléma miatt. Meg igazából nem tudjuk mit hoz a jövő, vagy rosszabb lesz a dolog mint volt, vagy sokkal jobb lesz de ezt előre nem tudjuk. (Összeköltözés, albérlet, neki lesz-e munkája vagy nem és ilyesmi problémák, ezek tulajdonképpen mind összekapcsolódnak)

Meg azért is húzta fel magát mert a héten épp hogy úgy intézte a dolgait, hogy rá érjen, velem legyen, senki ne rondítson ebbe bele, jó programjaink legyenek szóval legyen egy hét amikor tuti jól érezzük egymást és azt mondja ezt unja, hogy már akkor is a veszekedéssel jövök. Ő most a jelenben él ebből a szempontból, én meg a jövőre is gondolok.

Meg közben őt a munkahelyi dolgai is zavarják.


Szóval a jövőben derül csak ki igazán, hogy mi hogy alakul, ez 1-2 év kérdése. Mert lehet jobb lesz, lehet rosszabb.

2019. aug. 27. 13:12
 7/10 Derwer ***** válasza:
100%

Sokban ismerős a szitu.

Volt, hgoy ágyban nem tudtam teljesíteni, amivel az a fő gond, hogy 9ngerjesztő folyamattá válik. Ezzel nagyon óvatosan kell bánnotok.


És nekem is megvan, hogy ha felhúz a feleségem - rajta kívül kb soha senki se tud ;) - akkor elkezdek agyalni - hogy miként jutottunk ide, őt kellet-e tényleg választanom, stb - és akkor én is elég messze kerülök tőle... Nekem kell 1-3 nap amíg sikerül ezeket elfelejtenem. (sajnos ilyen érzelmes pasi vagyok, pedig ilyenkor pl tök jó lehetne egy sima, gyors, esetleg picit agresszív békülős szex. ;) )


Részleteket nem írtad - valószínűleg nem is teljesen lehetne leírni - de szerintem itt mindenképp ki kell tartani, türelmesnek lenni egymással.

2019. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha 45-50 évesek vagytok, kb akkor dolgozzatok csak ezen a kapcsolaton.

Ha 20-25 körül vagytok, akkor miért nem keresel valakit aki őrülten kíván?

2019. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Korábban ő is kívánt, sokkal jobban.

Meg őt szeretem.

2019. aug. 27. 14:46
 10/10 anonim válasza:
Hány évesek vagytok ?
2019. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!