Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erre a megoldás? Változtatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás? Változtatnom kellene vagy szakítani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy ideje már nem tudtunk a barátommal eleget találkozni és úgy rendesen kipihenni magunkat. Vagy nekem volt sok dolgom vagy neki. Vagy amikor találkoztunk, akkor kis időre.

Elmondtam neki, hogy ez zavar, ő azt válaszolta, hogy ő is kikészült már (neki a munkahelyén jöttek össze most a dolgok) és hogy nemsokára, júliustól kezdve neki is több ideje lesz.

Én viszont már minden nap idegbe vagyok emiatt. Például ma is összevesztünk reggel, nem beszéltünk azóta. Mondta tegnap, hogy találkozhatunk ma délután, ezzel nem is lenne baj. Csak hétfőtől szerdáig neki mindig annyi munkája volt, hogy eléggé elfáradt. Ennek ellenére tegnap is írt meg telefonon is beszéltünk. Viszont ma meg azon kaptam fel a vizet, hogy ma meg otthon van dolga meg a szülei is nála vannak és emiatt akármikor nem fog ráérni. Ráér amikor én is tehát elvileg találkozhatunk, de én már minden alkalommal mikor mondja, hogy valaki nála van vagy valahova menni kell, már idegbajt kapok. A szülei eleve mennek hozzá gyakran (minden hétvégén meg ha errefelé van dolguk akkor beugranak hétköznap is), ha meg nem ez, akkor a munka. Ez most változni fog de én már annyira kivagyok ettől, hogy nem volt ideje rám, hogy ha említi például a szüleit, akkor már felmegy bennem a pumpa. Mert ahhoz is igazítani szeretném a találkozót, hogy ők mikor mennek. Meg elvileg mehetek hozzá akkor is mikor nála vannak, senki nem ellenzi, csak én meg kettesbe akarok vele lenni. Szóval már bármilyen apróság, ami közbejön neki annyira felhúz, hogy a szakításon gondolkodok. És ha azt mondja, hogy majd lesz rám ideje, már szinte nem tudok/akarok neki hinni, pedig volt már hogy átszervezte egyéb programjait, hogy találkozzon velem. Úgy érzem, hogy maximum egy hetet bírok várni rá, hogy kettesben legyek vele normálisan és ennyi volt. Úgy érzem már nem bírom türelemmel. A szüleit is meg tudom érteni, mert azoknak is van elég baja, az egyetlen örömük annyi, hogy a páromat látják. Meg végülis ha már erre járnak, miért ne ugorjanak be. Főleg, hogy segítenek is egymásnak sok mindenbe. Meg tudom érteni de mégis már a türelmem végéhez értem. A munkájával kapcsolatban szintén, mert ha kiderül, hogy megint van valami ami miatt be kell neki menni, pedig amúgy szabadságon van, csak muszáj mégis, akkor azon is mérges vagyok.

Ez kimondottan az az eset, amikor már mondjuk úgy telítve van egy pohár vízzel, még éppen belefér ami eddig benne volt, de ha már egy csepp is kerül bele pluszba, a pohár szétrobban vagy kipukkan vagy kiömlik az egész.


Szóval mit csináljak?


2019. jún. 27. 10:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg amúgy elmondása szerint hiányzom neki, de mégis olyan könnyedén fogja fel, ha találkozunk, én sokkal jobban kifejezem az örömöm meg én többet is panaszkodok neki, hogy nincs ideje rám. Ő meg folyton olyan higgadt és még ha érez is valamit, nem mondja ki annyira, mint én.
2019. jún. 27. 10:25
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Mindenki annyira fontos, amennyi időt szakítanak rá. :(

Szerintem vágd be nyugodtan a flegmát, vonulj el, ne keresd.

Lássa, hogy belefáradtál.

Ha mindig ott vagy ugrásra készen, bármikor elővehető vagy, elkezd szép lassan félretolni.

Biztonságban érzi magát, és nem foglalkozik veled.

2019. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Az elöttem szóló jól mondta. Mindenkivel annyi időt töltenek amennyire az illető fontos. Nyugodtan várd ki az egy hetetyaddig teperjen ő,s ha semmi változás,minden jogod meglesz rá,hogy dobbants.


Az a gond,hogy itt ez nem újkeletű dolog,és annyira el lett húzva,hogy már felteltél. Ezt akár közölheted is vele.

2019. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:( Köszönöm a válaszokat! Köszönöm a megértést, a segítséget és a türelmeteket! Ha már tőle nem várhatom, legalább vadidegen emberektől igen.


Most beszéltem vele telefonon. Azt mondta, hogy de érti mi bajom, majd július második fele meg augusztus totál szabadság neki és megdumálta a szüleivel, hogy akkor ne toppanjanak be csak úgy és hogy akkor velem szeretne többet lenni.

De például a mai nappal kapcsolatban nem igazán értette meg a bajom, mondta, hogy a délutánja szabad. Akkor mondtam neki, hogy rendben de én unom hogy az idejének a nagy része másra megy és az a kicsi maradék jut csak rám. Meg kiderült, hogy a szülei nem is szóltak előre, hogy mennek. Én ezen fel voltam háborodva, ő meg mondta hogy oké de hát mit csináljon velük. Na és innen jutottunk oda amit írtam az elején, hogy majd júliusba totál megoldható hogy ne legyen más programja.


Meg mondtam neki, hogy vagy szünetet tartunk például jövő héten vagy szakítunk vagy valami mert én nem fogom csinálni ezt már. Arra olya tök nyugodtan reagált, hogy ahogy szeretném.

Most pillanatnyilag azért nem akarok teljesen felszívódni, mert diplomaosztóm lesz a héten és arra meghívtam meg mondta is hogy eljön. Meg utána más program is lesz. Szóval ha már elhívtam meg el is akart jönni, már szeretném, hogy ott legyen, attól függetlenül, hogy utána mi lesz.

2019. jún. 27. 10:51
 5/14 A kérdező kommentje:

Amúgy nem is könnyű a helyzetem, mert amúgy meg más dolgokból meg az derül ki, hogy szeret. Segít nekem, meghallgat ha van valami ami bánt, meglep apróságokkal, büszke a sikereimre, még egy sikeres vizsgámnak is tud örülni, ha van valami célom, amit szeretnék elérni és tud segíteni, akkor számíthatok rá.


Meg sok minden nehézségen átmentem már mióta vele vagyok, mindig próbálta önteni belém a lelket vagy legalább érdeklődni irántam, éreztette, hogy érdekli mi van velem.


Szóval ez az időhiány az egyetlen dolog, ami ilyen szinten kikészített.

2019. jún. 27. 10:54
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ideje keresni egy árva, munkanélküli, időmilliomos figurát, mert úgy tűnik neked ilyenre van szükséged.
2019. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért van mindenki lepontozva?
2019. jún. 27. 12:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pi..gas.Szeret,szamithattal ra többször is a bajban, meghallgatja a problémáit, támogat.Te meg azon rinyalsz, hogy van olyan felelősségteljes, hogy dolgozik is ahelyett, hogy minden pillanatban a szoknyád mellett ülne.Az egész leírás RÓLAD szól.Arrol, hogy Ő is kivan fel sort meséltel.TE,TE,TE.. Biztos jól esik neki, hogy miközben ő kiállt melletted minden helyzetben, TE csak panaszkodni,ertetlenkedni bírsz.Noj fel a felnőtt világhoz különben rengeteg csalódás fog érni.
2019. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem baj hogy dolgozik de így hogy a szülei miatt is folyton elfoglalt ez nekem már sok.

Minden hétvégén megy hozzá valaki plusz néha hétköznap.

Ha a munka mellé ezt is számítjuk akkor sok.

2019. jún. 27. 12:45
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg az is gáz hogy közömbös.
2019. jún. 27. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!