Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét dolog így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog így szakítani valakivel?

Figyelt kérdés
Velem az ex pasim úgy szakított hogy be se jött nálunk, hanem elvitt kocsikázni valami mondvacsinált indokkal, náluk akar nekem megmutatni valamit. Aztán egyszer megállt a kocsival és ott közölte velem hogy jobb ha vége mindennek. Még a hazugságait is elárulta, hogy ő az utóbbi azért nem találkozott 1-2 napot mert a szakításon törte a fejét. Pedig közben meg mindig azt mondta hogy szeret, már amikor állítólag törte ezen a fejét. Én meg nem hagytam hogy ezek után, még hazavigyen hanem otthagytam.
2019. júl. 19. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
nem
2019. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Jobb lett volna, ha elintézi messengeren? Nézd, szakítani mindenképpen szar. Akármelyik oldalon állsz. Teljesen oké a semleges helyszín egy szakításhoz. Az is rendben van, hogy pár napot gondolkodott a szakításon. Most nyilván meg vagy sértõdve, rosszul esik, hogy nem kellesz már neki. De majd idõvel rájössz, hogy ez egy teljesen korrekt szakítás volt.
2019. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze korrekt hogy elvisz otthonról. Nálunk is megmondhatta volna, így viszont sírva sétáltam haza neki köszönhetően.
2019. júl. 19. 22:53
 4/16 A kérdező kommentje:
Amúgy tök mindegy lett volna ha megírva, akkor legalább nem látta volna hogy a szakítás rosszul érintett.
2019. júl. 19. 22:54
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Korrekt volt. Csak dühös vagy, mert otthagytak.
2019. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Amikor még a szakítás napján is azt írta hogy szeret? Nem szakítás után írta ezt. Nem is éreztette semmivel, csak úgy hirtelen a semmiből szakított. 2 napit nem találkoztunk mert azt hazudta beteg volt, megértettem.
2019. júl. 19. 23:05
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Kislány, Te nem engedted, hogy hazavigyen a fiú! Magadnak köszönheted, hogy sírva kóvályogtál. Az meg egyáltalán nem baj, ha látja a másik, hogy szomorú vagy. Vagy hogy van ez, magadba engedni oké, az érzelmeidet elé érzelmeidet elé tárni ciki?
2019. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen ciki mivel dobtak, és nem lett volna képem a kocsijában maradni hogy legyen olyan "kedves" hogy hazavigyen. Ha már dobott semmi köze hozzám.
2019. júl. 19. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Az a korrekt dolog, ha szemelyesen szakit az ember!
2019. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Velem messengeren szakítottak, ez legalább korrekt volt.



25/f

2019. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!