Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinàljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak, ha a párom "anyafüggő"?

Figyelt kérdés

Megpróbálom elmagyaràzni. Előre le szeretnèm szögezni, hogy őszintèn szeretem a páromat, de nem tudtam még eddig ezt megszokni tőle.

Szóval az anyja nem normális, volt hogy kizárta a páromat a házból, elvette tőle a félretett pénzét(több szàzezer forintot), kèssel kergette meg és hasonlók. Ennek ellenère a párom szinte folyamatosan az anyjàról àradozik nekem megállás nélkül például, hogy ő a világ legjobb anyja, meg tökéletes ember, tisztaszívű, stb. Pedig szerintem egy hàrpia, aki pénzèhes és kétszínű. Ha eszek valamit náluk akkor már reklamàl, hogy én pénzbe kerülök, nyilván nem várom el senkitől, hogy eltartson, egyértelmű, van munkahelyem és kifizetek bármit kajàt, benzint, nem szükséges ezt rám kiabálni. De ez a nő olyan dolgokat kiabál rám amiket nem is csináltam, például múltkor azzal vádolt, hogy eltűnt 20 ezer forintja, és biztos èn loptam el, aztán azt állította, hogy én lopom a tusfürdőjèt(hozzá teszem mindig viszek sajátot, ha náluk kéne fürdenem.). A mi életünkben teljesen bele akar szólni és a fiànàl még arra is rákérdez, hogy mi mit csinálunk az ágyban(nem viccelek).

Egy ideig náluk laktam, nyilván fizettem azért, hogy ott lehessek, de azzal a nővel egy fedél alatt élni maga a földi pokol! Áttúrta például a cuccaimat és számon kérte rajtam, hogy honnan van pénzem, majd elkezdte, hogy én azt biztos loptam/raboltam. Ezen annyira felhúztam magam, hogy azonnal összepakoltam és hazajöttem. Úgy volt később különköltözünk a pàrommal, de az anyja olyan agymosàsokat tart ellenem, hogy el sem hiszem. Szememben meg folyton jópifizik.

A fia szerint ez így minden teljesen rendben van, és az ő anyja tökéletes. Én ezt egyre kevésbé bírom hiába szeretem a páromat. 22 éves sràcról van szó.

Mit tanácsoltok?

Csak értelmes válaszokat kérnèk!


2019. aug. 28. 02:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A te eseted nagyon extrém. Én szakítanék, mert a fiú nem a te pártodat fogja fogni... kb sose. Szóval menekülj!!!
2019. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A párod egy semmirekellő ember, aki még nem nőtt fel, te meg egy idióta vagy, amiért nem egy férfit keresel magadnak.


Mit tanácsolok?


Dugjatok 3-asban. Te, a párod, meg az anyja.


De tényleg, legalább béke lenne, nem?

2019. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben. 8 hónapig bírtam,akkor otthagytam,legyen boldog anyucival.
2019. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, ment a zöld pacsi nekik!

Igen, sajnos én is azt hallom sok lánytól/nőtől, hogy hasonlókèpp ilyesmire panaszkodnak, és valaki csak akkor szabadul meg ettől miután már kiköltöztek például külföldre, és "anyuci" 600-700 kilométerre van. Igazából lehet, hogy tényleg csak ez hozna megoldàst, sőt biztos.

2019. aug. 28. 12:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezek az "anyós" témák arról szólnak, hogy az idősebb és tapasztaltabb hölgy nem szereti a fiatalabbat, fia iránt érzett érzelmek miatt, a lány olykor tapasztalatlansága vagy értelmesebb mivolta miatt. Ugyanez van (ritkábban) az olyan "apósokkal" is, akik ugyanúgy nem szeretik, ha egy fiatalabb férfi költözik a családi házba, amelyben ő csinált meg mindent.

Aki ezekről a kapcsolatokról nem tud, mert annyira naiv és persze nem is oldja meg a helyzetet (mint párod) és a saját kényelme fontosabb, azzal nem nagyon érdemes foglalkozni.

2019. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint hamar kiábrándulnék egy olyan jellemű emberből, mint a párod. De még ha képes is lennék ezek utén is szeretni, akkor is elhagynám, egy szerelem se ér annyit, hogy így kelljen élnem.
2019. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!