Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar kapcsolatokban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar kapcsolatokban mennyire gyakori, hogy a férfi ilyet tesz a nőnek?

Figyelt kérdés

- virágot ad

- bonbont ad

- a fenti kettőt jeles nap nélkül adja

- ilyeneket mond a nőnek: nekem csak te kellesz, egyetlenem vagy, te szebb vagy nála (miután a nő bizonytalankodik), nekem csak te tetszel, te voltál ma este a legszebb (valami társasági eseményről hazajövet), stb.


2019. aug. 28. 15:31
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:
74%

Én ismerek ilyen párokat.

Szerintem nem nagy dolog figyelmesnek lenni magyaréknál sem :D

2019. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:

Én bombont nem veszek, nem akarom, hogy elhízzon.

Általában én ékszerrel (nyaklánc, fülbevaló, karkötő) vagy valami programmal (például hétvégi kirándulás) szoktam meglepni.

Jelenleg nincs barátnőm, de úgy tűnt hogy ez tetszett az előző barátnőmnek.

2019. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:
F/28
2019. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10%
Colonel Truth nappal úriember, éjjel pedig kiírja a kérdést: "Csajok, kurtatok már katonával?". :D
2019. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!