Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeknek a lánynak az alakjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek a lánynak az alakjuk mennyire szép?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a 2 szélső:

[link]


Illetve általánosságban mennyire szoktak nektek tetszeni az ilyen husisabb lányok?


2019. aug. 29. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Én biszex nő vagyok, remélem nem baj hogy válaszolok:)

Nekem amellett hogy husibbak, mellette azért elég sportosnak, igényesnek is tűnnek, ráadásul nagyon szépen rakódott rájuk a felesleg. Egyértelműen bejönnek. 19L

2019. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem átlagos. Sokmindent ki lehetne hozni ezekbol az alakokbol, de akkor se baj, ha így maradnak.
2019. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszenek, ez az ideálom. :) Imádom a telt nőket.
2019. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
40% aham, és te milyen formában vagy?
2019. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy az elsőt husinak nevezni elég kemény...
2019. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire. Fiatalon már el vannak hízva és bár még nem durván de jó úton haladnak felé. Megnézném 5-10 év múlva mekkorák lesznek. Vagy inkább nem.
2019. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

AZ első képen lévő lánynak jó alakja van, nagyon arányos, szép a válla, nem túl széles, nem túl keskeny a csípője, szép a dereka, 2-3 kg-ot leadna, tökéletes lenne.


A többiek már nem annyira arányosak.

2019. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Egyetlen kellemesen kisportolt alkatú sincs köztük. Ahogy előttem már írta valaki, sajnos ez az átlag (teteje).
2019. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez is mondható túlsúlynak.


Persze azzal védekeznek a Dove reklámokkal, hogy ez a természetes szépség.... :)

2019. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb tizenéves ma így néz ki. Egészségtelenül zabálnak minden szemetet, kólát isznak. Az alakjuk zsíros, lötyögős, semmi izom és nem vékonyak.


A szépség egyébként mindenkinél mást jelent.

2019. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!