Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 srác akinek rég tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác akinek rég tetszem, és hát bevallom nekem sem kozonbos, csak nem tudtam donteni eddig h bele menjek-e abba h jarjunk, meghát alkalmam sem volt, mert eddig nem hivott randizni, csak bulikban találkoztunk. Mit tegyek, ha?

Figyelt kérdés
De soha nem akart a dolog 1rol a 2re lépni. Nemrég a szülinapomon rám irt, a neten és végul kilyukadtunk oda, h elhivott randizni, de ugy, h a kovetkezo héten, és vasárnap vagy hétfon megbeszeljuk mikor talizunk. Vasárnap az egyik baratnom itthon volt kulfoldrol, és vissza is utazott, aki nem nagyon akarta ezt a kapcsolatot nekem. Délutan a mobilom nézte pár percig, és félek nem-e irt neki vissza ha talán smst kuldott. De nem tartom valoszinunek. A fiu viszont nem irt azota sem 1 smst, sem a neten. Mit tegyek? Most az egyszer tanacstalan vagyok. Nem fogok neki irni semmiképpp, viszont arra kivancsi lennék, h jok-e a megerzeseim? Vagy egyszeruen nem volt ideje, vagy nem tudom miért nem irt. Talán tényleg irt volna vasarnap és a baratnom a tudtom nelkul valaszolt? Kicsit sotéten látom ezt a dolgot, valoszinu lenne h irt? Vagy csak beképzeltem ezt magamnak. Nem tudom de elég furcsa h nem irt a fiu azota sem. Tetszik, szerencsere nem szeretem, még jo. Hanem most megorulnék. Viszont eléggé szurja ez az orrom elismerem. Gáz lenne ha megkerdezném a tagtol, h nem kapott-e 1 fura smst a mobilomrol? Koszi ha elolvastad ezt a litániát, jol jonne 1 pár jó tanács most.
2010. júl. 13. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rákérdeznék, hogy "mizújs, minden rendben, csak mert nem kerestél, pedig azt beszéltük meg".

A válaszából kiderül majd...

2010. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én is azt ajánlom h hívd fel vagy dobj neki egy sms-t h mizu vagy valami csak tőle tudod meg biztosan h mi a helyzet

sok szerencsét!

2010. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem rossz otlet,de kicsit nyomulosnak tunhet ha egybol kezdeném kérdezgetni h miért..?pár napot várok,és ha semmi,akkor megkérdezem,h mi történt.koszi
2010. júl. 14. 10:33
 4/5 anonim válasza:

Jogos az aggódásod, szerintem is várj még pár napot , de ha igaz amit a kérdésben írtál hogy enm tudod eldönteni hogy belemenj-e vagy nem , szerintem ezzel is várj még akkor egy kicsit amíg tisztábban látod vele a dolgokat és hogy mit is akarsz tőle . De egyenlőre ennek az sms és felhívós dolognak járj a végére szerintem.

16L

2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mielott rákérdeztem volna az sms dologra,irt már a nekem,és szerencsére nem tortent semmi,csak beképzeltem magamnak.Ugy orulok,tegnap volt a randink,elég jól sikerult,már érdeklodott h mikor legyen a kovetkezo.koszonom a tanácsokat!:)
2010. júl. 16. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!