Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek letiltas utan van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek letiltas utan van megbocsatas?

Figyelt kérdés

Nem 100%-ban en lennek a hibas, de en lettem letiltva.

Kerdes: egy uzenet utan, amiben arrol van szo, hogy tisztazzuk a helyzetet, lehet meg valami, vagy ha nem kapok ra valaszt, tenyleg lesz@r?

Nemtudom miert, de engem erdekel hogy tisztazuk es lezarjam a dolgokat.



2019. aug. 29. 21:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Van amikor ugy kell elengedni a sztorit h nem tudod meg a valaszokat a kerdeseidre.

Letiltas utan en mar nem akarnek semmit a masiktol.

2019. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi alapján tiltott le.

Van megbocsátás, cssk nem mindegy hogy mi...

2019. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az volt a helyzet, hogy nem akartam megerteni valamit, (ami kicsit jogos is meg nem is, ezt szeretnem megbeszelni) es sok volt a frusztracio, meg ugymond sokmindent vertem az arahoz (persze alkohol hatasa alatt is voltam). Ezt szeretnem nyugodt korulmenyek kozott megbeszelni, de lehet hogy nem fogom tudni.

Tudni illik sajnos olyan a termeszetem hogy addig ragodom neha rajta mig meg nem lesz beszelve, vagy elfelejtve (csak elfelejteni hosszabb ido)

2019. aug. 29. 21:46
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon akarod, akkor csak úgy menj oda, ha csak 4 szem közt tudsz beszélni vele. (nyilvánosan kicsit ciki lenne, ha beszól valamit)
2019. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Anyyira nem hinnem hogy ciki lenne, megvannak ra a modszereim ha beszologatni akar, mostmar ismerem a fajtajat, de ha tenyleg sor kerune megbeszlni, nemhiszem hogy ocsarolna
2019. aug. 29. 21:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Hajrá, ha van terved...
2019. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha már idáig jutottatok, akkor valószínűleg veled együtt nála is betelt a pohár. Ő gondol egy helyzetről valamit, de nem hajlandó elfogadni a te véleményed, és fordítva. Ezen a ponton haragudtok egymásra, tehát nincs közömbösség, de őszinte, tiszta érzések sincsenek már. Maximum benned, te megbeszélnéd, neki erre sincs igénye. Tehát neked még ő jelent valamit, ő meg örül, ha nem kell beszélnie veled. Én tudom, hogy fáj. Mégis hagynod kellene az egészet. Ennek már semmi értelme.
2019. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez az igazsag, es en is ezt gondolom, csak mit mondtam, sajnos a termeszetem ilyen.

Csak azt ne akarja hogy most azt varja hogy korbeugraljam (hogy igy sajnalom meg ugy sajnalom0, de nem hinnem mar nem tartunk ott. Most ha mar vissza se valaszol.

2019. aug. 29. 22:07
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbáld megbeszélni vele a dolgokat. Így könnyebben tudtok tiszta lappal tovább lépni és akár még megbocsátás is lehet a másik iránt. Így könnyen és nyugodtabb lelkiismerettel tudtok tovább élni.
2019. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, eleg valoszinu, de mairtam neki, ugyhogy ne varja el hogy meg irjak vagy ilyenek.

Szerintem valaszol majd ha keszen lesz ra, vagy nem is akar.

Az a helyzet, hogy csak egy helyrol tiltott le, ahol beszeltunk, mas maradt ugy.

2019. aug. 30. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!