Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek face-en letiltogatni?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, beszélgettünk, nem lett semmi, törölt, tiltott. Pislogtam. Volt egy másik, csak egy darabig egy helyen laktunk. Párszor beszélgettünk, nem is fűztem. Ő elköltözött, engem törölt, tiltott (?). Egy másiknak segítettem munkát szerezni, ő az utolsó előtti pillanatban meggondolta magát, engem törölt, tiltott. Egy másik csajnak felhívtam a figyelmét, hogy rájöttem, hogy csal a barátnőm az exével, aki történetesen az ő pasija. Elolvasta, megnézte a bizonyító erejű facebook csevegésről készült képet, majd tiltott és együtt maradt a csávóval. Egy másikkal a Love.hu-n napokig beszélgettünk, már rég bejelöltük egymást a facebook-on. Majd ott írtam neki egy üzenetet. Válaszolni már nem sikerült neki, inkább le is tiltott rögtön. Egy másik csaj bejelölt, volt egy közös ismerősünk. Írtam neki, hogy sziakivagy?, erre letilt. De a kedvencem: megismerkedtem egy nővel, pár napig beszélgettünk, minden jó volt, mire csak feljött egy kérdés, hogy kit ismerek a környékén. Mondtam egy nevet, erre azt írta, hogy b+, és letiltott. WHAT WHAT WHAT WHAT WHAT???

2016. okt. 27. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2 és fél évig beszélgettem egy csajjal, majd talizni akartam, erre letilott, és a 2 évnek annyi, mármint hogy sosem találkoztunk... Én nem tudom, de szerintem persze tisztelet a kivételnek a lányok mai lányok, szereteik hüülyíteni a srácokat azokat is akik meg sem érdmelik, például akik csendesek midnet megtesznek visszahuzodó típusuak , azzokat kihasználják, addig jó ameddig nem talál magának "helyes" pasit, aztán utána őt is, áhh mind1. De akkor legalább lennének egyenesek, .
2016. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Nekik könnyebb így felejteni vagy egyszerűen bunkók vagy megijednek. Nem tudom, csak tippelek.

Más lányokat meg a pasik egy része tiltogat.

2016. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Valamit biztos rosszul csinálsz, vagy nem tudom. De mivel nem látom a beszélgetéseket, nem tudok értelmesen nyilatkozni.

A társkeresős csajhoz annyit fűznék, hogy mivel fb-n valószínűleg több - köztük néhány előnytelen - képed van, mint a társkeresőn, így ez alapján nem jöttél be neki, aztán inkább a könnyebb utat választotta a visszalépésre. Én is jártam így, mondjuk letiltva nem lettem, csak az első pár üzenetváltás után teljes kuss a részéről.

2016. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami veled lehet, valami kiderül rólad és azután senki sem akarja hogy más lássa, hogy ismeritek egymást. Mást nem tudok elképzelni, engem még sose tiltott le senki, még a volt barátnőim sem...
2016. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én tiltani nem szoktam, csak törölni, mert nem akarok olyanokat nézegetni, akikkel nem is beszélek/nem szeretem őket.
2016. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt egyrészt nem is volt szó fűzésről. Bejelöl, aztán tilt. He??? Sima ismerős, semmi komoly, puff tilt. He-he??? Bár amikor a bármilyen random kamu nyereményjátékos oldalt 80%-ban nők osztják, akkor semmin sem szabad meglepődni.
2016. okt. 27. 15:12
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyet tanulj meg: a nők hülyék. Pont.

Maguk sem tudják, mit akarnak, mit miért csinálnak. Úgyhogy ne is akarj válaszokat, csak fogadd el a tényeket.

2016. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

3-as: már ismerősök voltunk több napja, elvileg oda-vissza végig tudott már nézni, nem az üzeneten kellett múlnia.


4-es: azért van egy két felsorolt eset, amihez képtelen vagyok ilyen dolgot hozzárendelni. És igen, egyetlen exem se tiltott még le, törölni is csak egy törölt, utólagos elmondása alapján azért, mert azt hitte, hogy én is olyan leszek, mint az engem megelőző, és dühöngeni fogok. De aztán visszajelölt, majd rá pár hétre megint törölt, de nem tiltott.

2016. okt. 27. 15:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarnak facebook-on ismeretlen férfival beszélgetni. Valószínűleg van életük azon kívül is.

Erre tudok gondolni... Engem is sokan letiltottak már. Volt akivel 2 mondatot beszéltem, utána hónapok múlva nézem a régi beszélgetéseket, és tele van nem létező facebook felhasználókkal.

Volt olyan lány, akivel nagyon jól elvoltunk, aztán másnap írnék neki, de látom, hogy letiltott...

Mellesleg egy értelmes nő ilyet nem csinál. Mindegyik 16-20 év közötti volt. Kislányok, akik nem tudják mit akarnak, nem merik felvállalni magukat, nem tudják kezelni a helyzetet.

2016. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9-es. Sajnos nem olyan nagyon fiatalok voltak. Meg nem is feltétlen volt bármi is köztünk. Pl. aki bejelölt, majd letiltott 26 éves volt. A volt szomszédom, aki a költözése után nem csak törölt, tiltott is, ő 34 éves!
2016. okt. 27. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!