Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik szeretőt tartana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretőt tartanak: nektek mit nyújt egy szerető a jó szexen kívül, amitől akár hosszú távú viszonyt is el tudtok vele képzelni?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak véleménye érdekel, de persze női véleményt is szívesen olvasok, bár gondolom, leginkább csak olyan válaszok lesznek, amik a gerincem meglétét firtatják majd... mindegy.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom hosszú távon megtartani őt? Ő nős férfi, én egyedülálló, pár hónapja találkozgatunk, és ez így nekem megfelel, nem vagyunk már fiatalok, akik esztelenül ugrottak ebbe bele. Nem akarok gyereket, megvan a saját életem a barátaimmal, családommal, és nem akarom őt elválasztani a családjától, a gyerekeitől, egyszerűen csak jól érzem magam vele, és szeretném, ha ez sokáig megmaradna. Sosem kérdezem az otthoni dolgairól, nem érdekel mennyit szexelnek otthon, nekem nem kell kamuznia hogy otthon mi van, nem érdekel, nem kellenek ígéretek sem, nem várom el tőle, hogy miattam borítson mindent, csak azt várom, hogy amennyi időt akar és tud, azt velem töltse. Boldog vagyok vele így is, amikor együtt vagyunk, jól érezzük magunkat, a szex valami fantasztikus, én nem követelőzöm, nem hívogatom otthon, nem írogatok ha tudom, hogy nincs egyedül. Mit tehetek még azért, hogy ez sokáig működjön? Ti, akik már megtapasztalták egy hosszú viszony örömeit-bánatait, mit tudtok tanácsolni? Mit tegyek, mit ne tegyek? Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm!


2019. aug. 30. 18:39
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, neked is kellemes ünnepeket kedves utolsó :)
2020. dec. 18. 09:15
 22/23 anonim ***** válasza:

Visszakapod.


Köszi, neked is!:)

2020. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sok sikert. Valószínűleg megbánod majd, nyilván hitvány a csávó. Veled is hitvány lesz. “Új seprű jól seper”. Aztán mész a levesbe te is.
2021. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!