Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy nem merek beülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem merek beülni a párom mellé a kocsiba, és ez rosszul esik neki?

Figyelt kérdés

A párom kezdő sofőr. (21 évesek vagyunk). Idén kapta meg a jogosítványt. Mindig betartja a szabályokat, és direkt figyel a dolgokra, viszont egyik nap meghúzta a családja kocsiját(pontosabban letört a hátsó lámba és leesett egy jó darab a kocsi részéből). Kijöttek a rendőrök is, minden volt, őt majd megette az ideg, elméletileg nem ő hibázott, mindent pontosan elmondott.

A lényeg, hogy félve vezeti más kocsiját, nehogy összetörje(ő neki még nincs saját), én meg nem merek beülni mellé.

Tegnap előtt kapott az anyukája egy autót, és iszonyatosan szeleburdin vezet ő is(nem néz rendesen körbe, stb). És ma elakartak vinni, de nem mertem beülni, mire a párom ott kiakadt. Jogosan?

Én őszintén, félek. Nekem nincs még jogsim. Apukám mellé ülök be biztonsággal, mert neki nem volt soha semmilyen balesete.


2016. jún. 28. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért túlzásnak érzem a parádat. Oké, egyik sem egy Fittipaldi, de épp ezért lassan vezetnek és ha kis tempónál be vagy kötve nem lesz bajod, ellenben ha nem mutatsz a srácod felé bizalmat, az nem sok jóval kecsegtet.
2016. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz akkor úgy sem ülsz bele. Ennyi! De ez nem azon múlik, h kinek volt és nem volt balesete. Ismerek olyat, akiknek még sose volt, de az 1. balesetük lett az utolsó is... Ha érted mire gondolok... De sok olyat ismerek, akiknek volt kisebb balesetük, de ennek ellenére sincs semmi gond a vezetésükkel! Ez fejben dől el!
2016. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Annyi eszed van, mint egy kipufogócsőnek. Attól esetleg nem félsz, hogy rád esik egy meteor?
2016. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Engem is bántana a barátod helyében, hogy nem bízol benne.

És a koccanás se az ő hibája volt, óvatosan vezet. Én be mernék ülni mellé.

2016. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tulreagalod a dolgot, barkivel elofurdulhat hogy meghuzza a kocsit, nincs ebbe semmi. Nekem van egy Ladam mar legalabb 20 szor utkoztem vele ilyen aprobbakat, ossze vissza van horpadva, de meg sose mondta senki hogy nem akar beulni mellem, mert tenyleg jol vezetek.

A pasid kezdo meg eleinte termeszetes hogy benazik, de gyakorolni kell es belejon. Szerintem ulj be melle mert ezzel is azt mutatod fele hogy tamogatod es bizol benne.

2016. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen, jogos hogy rosszul esik neki. Főleg hogy neked még jogsid sincs, fingod sincs az egészről.
2016. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Erika Berger

20(!) ütközés után megkérlek, hogy ne használd magadra a jól vezetek kifejezést, mert még a végén leomlik tőle az új WTC torony is(aztán szegény afgánok szopják meg megint...).

2016. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# Pedig jol vezetek. Gondolom te nagyvarosi vagy, videken egesz mashogy vezetnek kb mint a rally versenyzok. Es sokszor volt hogy direkt koccantam neki egy masik kocsinak mert idegesitett ;)
2016. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát akinek űrapukája van, aki meg se karcolt egy autót se, az tényleg ne üljön be mások melle.
2016. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azokra, kik direkt koccanak neki masnak mert idegesiti oket kifejezetten jellemzo hogy "jol vezetnek". :)
2016. jún. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!