Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy rosszul esett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés
Reggel megszólalt a telefonomon a az ébresztő, egyútt aludtunk a barátommal, éppan vettem fel a fürdőköpenyemet, mert a szoba túlfelében töltődött a telefonom, és nem akartam pucéran futkozni, erre rám förmedt a pasim, hogy "Nem nyomod ki?!"- ez annyira rosszul esett. Főleg nőnapon. Nem vágyom én ajándékokra, de azért szerintem némi kedvesség eléggé alap lenne ezen a napon. :(
2018. márc. 8. 08:53
1 2 3
 1/25 Költőnő? ***** válasza:
80%
Nőnap ide v oda ezt én is utálom. Tartsd magad mellett v nyomd ki hamar, hadd aludjon a másik, ha neki még lehet.
2018. márc. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Istenem, te ne bánts virág...


Valószínű azért förmedt már rád, mert el tudom képzelni, h annyit ügyködtél azon, h ne meztelenül fuss a telefonért, ami meg vísított (mondjuk ezt nem értem, h miért akkora baj, h egymás közt nincs rajtad semmi), h felébresztette őt is.

2018. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rosszul esne, ha ilyen figyelmetlenseggel valaki felebresztene. Talan meg ki tudod engesztelni.
2018. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Hát elég piti dolgokon sértődsz meg. Én se szeretem ha még aludhatnék de hallgatnom kell a másik ébresztőjét.
2018. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt jogos,hisztis vagy.
2018. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát már nem azért, de szerinted ha a másik kora reggel az ébresztőre felébred az álmából, az jut rögtön eszébe hogy ma Nőnap van?! Azért ezt nem gondolhatod komolyan... Azt meg én sem értem, hogy miért volt gond hogy pucéran mész oda gyorsan kinyomni az ébresztőt?!
2018. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Nekem most esett csak le, hogy nőnap van, pedig nő vagyok...:D


Amúgy annyira utálom, mikor valaki egy nap miatt jogot formál abból, hogy ne csesszék le. Ha nekem karácsonykor van bajom valakivel, akkor karácsonykor küldöm el a pcsába. Ha nőnapon, akkor nőnapon. Nem fogom azért befogni egy napra, mert épp "tegyünk úgy egy napra, ahogy egy normális kapcsolatban egész évben szoktak tenni", nap van.

2018. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Kit érdekel a nőnap? Mi történik ma másképp, mint a többi nap? Kapsz egy virágot? Hú de nagy dolog :D


Nem jogosan esett rosszul. Hagyd aludni, kit zavar, ha ruha nélkül odaszaladsz a telefonhoz?

Szerencsétlen aludt volna, nem az jutott eszébe, hogy nőnap van..


25N

2018. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
21%
Hát, rám akkor förmedt volna utoljára az biztos! Ha nem tud valaki velem tisztességesen beszélni meg idegbeteg, akkor húzzon a francba.Akkor mi van ha felébredt? Belehalt?Gondolom a kérdező nem direk tartotta őnagysága füléhez a telefont hogy szemétkedjen vele.Aki álmos az visszaalszik, nem hőbörög. Az ilyennek ha kisgyereke lesz és sír, akkor majd arra is ráförmed?
2018. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésedet úgy értelmezem most, hogy ha például március 14.-én (ha csak nem névnapod, születésnapod, évforduló, hónapforduló, hétforduló.....) történt volna ez, akkor nem esett volna ilyen rosszul és nem tetted volna fel ezt a kérdést itt.


Ha én figyelmetlen vagyok a párommal szemben, teljesen mindegy, hogy milyen alkalom van. Az akkor is figyelmetlenség.


Lépj túl rajta, és ne duzzogj tovább. Valóban irritáló tud lenni valakinek, ha a másik ébresztőjére meg a diumdisu-ra kell ébrednie.


Nőnap van, légy okos nő...

2018. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!