Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott, ha a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadott, ha a nö idösebb 3-4 evvel? (25+eletkor mindkettö)

Figyelt kérdés

Ugye az a standard, hogy a ferfinak "kell" az idosebbnek lennie.


Ti mit gondoltok arrol, ha pl a ferfi "csak" 25 eves, a nö pedig mondjuk 28 (ill. hasonlo aranyu korkulonbsegröl)?


Szamit ez? Van valami negativ megitelese?


2019. szept. 1. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a kor számít, hanem hogy milyen érettek és mit terveznek az életben, hogy tervezik a következő 5-10 évet. Jelen esetben szerintem kb. semmi jelentősége nincs, azon kívül hogy az idősebb nő hamarabb szeretne-e családot. Kérdés a fiatalabb mennyire van ebben benne, ez egy komoly beszédtéma.


Az, hogy mi negatív megítélésű és mi nem, teljesen lényegtelen. Ha valaki pletykálni akar rólad/rólatok, úgyis megteszi, mindegy mi a téma - és nem is lesz személyes, mert kicserélhetőek vagytok bárkire, csak csámcsogni lehessen rajtuk. Felesleges erre bármit pazarolni.

2019. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

NEM ELFOGADOTT


Az mindegyik, hogy GYIK-en mivel tömik majd tele a fejed, NEM ELFOGADOTT a világban.

2019. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel, több párt is ismerek, ahol ez a helyzet és semmilyen hatása nincs a kapcsolatra.
2019. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

# 2


És miben nyilvánul meg az, hogy nem elfogadott?

Ki a SZ.@RT érdekel a valóságban?

3 évvel vagyok idősebb a páromnál, és soha nem kaptam emiatt negatív visszajelzést.

2019. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném.

Az én volt barátom tőlem volt fiatalabb 5 évvel, de mivel én fiatalabbnak tűnök a koromnál, ő meg idősebbnek, így külsőre semmi különbség nem látszott.

2019. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Teljesen elfogadott.Jó néhányat ismerek ilyent.

Nem feltétlen "kell" a férfi legyen idősebb.

2019. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A naponta hasonló kérdésre adott válaszom: ma már nem gond.
2019. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy elfogadott-e, ha a felek szeretik egymást?!
2019. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"3 évvel vagyok idősebb a páromnál, és soha nem kaptam emiatt negatív visszajelzést."


Azon nem gondolkodtál, hogy a hátad mögött röhögnek rajtad?

2019. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Miért röhögne rajta bárki? :D


Nem tartod gáznak magad?

2019. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!