Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki "minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki "minden mindegy, nem veszíthetek semmit" alapon megtette azt, amitől félt? (Szerelmi/ismerkedési témában)

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor arra gondolok, hogy ráírok arra a bizonyos fiúra (hosszú történet, nem idegen), hiszen mit veszíthetek? Őt már elveszítettem, maximum a méltóságom utolsó darabjait, de abból sincs sok... De végül sose teszem meg, mert attól még félek.

Kíváncsi vagyok, hogy veletek volt-e már ilyen, és ha megtettétek, mi történt, megbántátok-e.



2019. szept. 3. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én mindig megteszem. Ugyanúgy egyedül vagyok, mint előtte.
2019. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondolom, ezek szerint visszautasítottak, sajnálom. :/ Lelkileg hogy viselted? Mert nekem a mentális immunrendszerem konkrétan nem létezik, szóval nagyon félek, hogy "nem bírnám el", és még jobban összeomlanék.
2019. szept. 3. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem egy ráírás volt, hanem költözés.Jó messzire.Nagyon féltem és aki ismert kinevetett mikor mondtam, hogy valószínűleg külföldre költözöm egy férfi miatt, mert én nem ez a kiköltözős típus vagyok.Aztán megléptem.Nem bántam meg.Ha semmit sem veszíthetsz akkor tedd meg amit szeretnél, még az is jobb ha elveszted a méltóságod utolsó darabját, mintha évekig azon morfondíroznál ,hogy mi lett VOLNA HA..
2019. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vesztetted el őt?
2019. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem teszem meg, ha a méltóságom a tét. Van egy határ, ami alá nem megyek, mert tisztelem magam ennyire. Ha normálisan viselkedek és korrekt vagyok, akkor nem kell elveszítenem a méltóságom senki miatt. Csodák nincsenek. Ha már ilyen mélyre süllyedtél, nem lesz hirtelen rendben minden egy üzenettől. Ébredj fel!
2019. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem, nem bántam meg, meg tudtam mi van, és legalább túlléptem rajta.
2019. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Azért nem mindegy, hogy mit akarsz lépni. Futni valaki után, aki már elutasított, vagy pl. nyitni mások felé, akivel még nem próbálkoztál. Az első esetet elfelejteném.
2019. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Ha már így vagy ezzel, jobb elengedni, mint csüsznimászni utána.

Szerintem.

2019. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Nem feltétlenül "futni utána", csak félek, hogy neki így jönne le.

Röviden az előzmények: 3 éve ismerem, kb fél évig haverok voltunk, aztán több, olyan volt, mintha együtt lettünk volna (rengeteg közös program, éjjel-nappal beszéltünk, szíveket küldözgettünk egymásnak, együtt aludtunk, stb). Én akkor szerettem belé, ő meg egyszercsak úgy döntött, hogy már nem kellek neki, csak ezt velem elfelejtette közölni, ezért egyre távolságtartóbb lett, kevesebbszer ölelt meg, többet bunkózott, de azért nem mondta volna meg, hogy "figyi, mégse szeretnék tőled semmit", hogy azért még párszor megdugjon... Aztán amikor erre rájöttem, merthogy hiába kérdeztem rá minden héten, hogy mi baja van velem, mi történt, most mi van köztünk, van-e esélye még a kapcsolatunknak, stb utána barátok maradtunk. Sosem beszéltük meg, csak én is másképp álltam hozzá attól függetlenül, hogy nagyon szerettem, és szeretem még mindig. Barátként is sokat találkoztunk, és napiszinten beszéltünk, ami fél éve egyik napról a másikra véget ért. Össze se vesztünk, semmi, egyszerűen nem írt vissza egy üzenetemre fél évvel ezelőtt, és azóta egy szót sem beszéltünk.

Van egy közös ismerősünk, akivel munkatársak, most van barátnője, de elvileg nem utál engem (mondjuk nem is neki lenne oka rá...). Szeretnék beszélni vele, találkozni vele, és szeretném, ha újra barátok lennénk. Szerelmes vagyok belé, de nem szeretnék tőle úgy semmit, csak barátként szeretném visszakapni, mert mindezek ellenére ő volt a legjobb barátom, akivel mindent megoszthattam, mindent tudott rólam, és nem kellett volna, de benne bíztam meg a legjobban.

2019. szept. 3. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nincs olyan a világon hogyha valakivel d.ugsz és utána ő ingnorál,még "legjobb barátként"funkcionál ( újra).

Hagyd,ez a hajó elment.

2019. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!