Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki "minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki "minden mindegy, nem veszíthetek semmit" alapon megtette azt, amitől félt? (Szerelmi/ismerkedési témában)

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor arra gondolok, hogy ráírok arra a bizonyos fiúra (hosszú történet, nem idegen), hiszen mit veszíthetek? Őt már elveszítettem, maximum a méltóságom utolsó darabjait, de abból sincs sok... De végül sose teszem meg, mert attól még félek.

Kíváncsi vagyok, hogy veletek volt-e már ilyen, és ha megtettétek, mi történt, megbántátok-e.



2019. szept. 3. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 eh, ezt nagyon sürgősen elfelejteném. Ti nem voltatok barátok, azok nem használnak ki. Főleg nem szexuálisan. Ő meg most van kit dugjon, szóval, még ilyen szempontból sem akar veled kapcsolatban lenni.
2019. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha teheted írj neki! Sajnos nekem nem volt választásom! Hiányzik!
2019. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kétszer írtam rá olyanra, aki eltűnt. Mert mindig a jobbat feltételeztem róla, azt, hogy esetleg perforált a vakbele és tényleg úgy meg tudtam ijedni, hogy számomra megnyugvás volt, amikor a pofámba vágta végre, hogy valaki más kell neki már.


Egy másik illetőnél azon aggódtam, hogy nem kapta meg az utolsó üzenetemet Fb-on és azért nem válaszol. Mert nem volt az ismerőseim között és az ismeretlenek üzenetei nem olyan feltűnőek az engedélykérések között. Ezért végül rákérdeztem, miért nem válaszol egy hónapja. Egyenes választ nem kaptam, de a válaszából kiderült, hogy megkapta az üzenetem, innen kezdve én is tudtam, hogy mi a helyzet.


Segített kicsit lezárni. Talán a büszkeségemet lejjebb kellett adnom és megalázónak is éreztem...de megérte. Nem mindenki tisztel annyira, hogy megadja a kegyelemdöfést. Egyszerűen csak eltűnik.

2019. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

" Szerelmes vagyok belé, de nem szeretnék tőle úgy semmit, csak barátként szeretném visszakapni"

-???


Legalább magadnak ne hazudj. Ugyan már, nekem ne mondd, hogy komolyan jó ötletnek tartok, hogy azzal barátkozz újra, akibe full "szerelmes" vagy, de ő les sz.rja a kis fejed. Ráadásul vidáman dug mást mert barátnője is van azóta.


Másrészt amíg te szerelmes vagy, addig az utolsó dolog az az, hogy te barátkozni próbálsz vele és a közeledben tartani. Minek, most komolyan?


Én is voltam eszméletlen belezúgva valakibe, akivel nem lehetett semmi, (nője is volt, haver is volt, eléggé kedveltem is). Aztán amikor meguntam a szenvedést és az egészet, akkor szépen megszakítottam a teljes kapcsolatot. Miért? Mert magamat is szeretem.


Aki tovább akar lépni, az ezt teszi, nem pedig fetreng direkt, saját önszántából továbbra is a saját mocsárjában, ahogy te is pl teszed.. (Bocs).

2019. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az alapkérdésre válaszolva meg: igen, volt. De egyik sem a saját magam szétalázása gyanánt, vagy önbecsülésem lezüllesztése céljából. Nem is bántam meg. ;) Teperni viszont soha nem tepertem ha csak egyoldalú volt a szándék, és nem kölcsönös.
2019. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!