Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha egy csaj látványosan kelleti magát a férjemnek?

Figyelt kérdés

Sajnos évekkel ezelőtt volt köztük egy pár alkalmas szexuális együttlét, ami után a csaj járni akart a férjemmel (akkor még persze nem volt a férjem, nem is ismertük egymást ) de ő elküldte.

A férjem csoportos edzéseket tart, ahova én is járok meg ez a lány is..

Szerintem a nők tudják mire gondolok amikor azt mondom folyamatosan kelleti magát, a nézése, néha azok az értelmetlen beszólások, kérdések amiket csak azért tesz fel, hogy felhívja magára a figyelmet.

De sajnos nem szólhatok be, mert igazság szerint semmi olyan jellegű dolgot nem mond ami miatt lehetne szólni, de én érzem hogy valami nem oké!

És persze nem akarok féltékeny hisztit sem csinálni, mert valószínűleg ez a férjem előtt nem olyan egyértelműen látványos mint előttem, de egész egyszerűen teljesen lerontja a hangulatom minden egyes alkalommal.


Ne értsétek félre nem tartom többre magamnál, ami aggaszt, hogy már volt köztük egy s más, és nem érzem biztonságosnak hogy folyton ott van és még ilyen rejtetten nyomul is.


Ti mit tennétek a helyemben?


2019. szept. 3. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Tartsd magad tömegben, otthon a férjeddel meg beszéld meg, ő hogy látja, érzi a helyzetet, stb.
2019. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Vedd levegőnek,nehogy mások is észrevegyék,hogy feszült vagy miatta.


Otthon meg véletlen se drámázz.

Szisztematikusan légy kedves és szexelj vele sokat és még annál is többet....

Hidd el észre sem fogja venni azt a libát! 4X/N

2019. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hellmano ***** válasza:
29%
Azért, addig ne fajuljon a dolog, hogy az esti híradóba bekerüljön!
2019. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a férfiak nem veszik észre a rejtett nyomulást ez neked szól.

Ő valószínű már rég túllépett a férjeden, meg a következő következőjén is, de szerintem rettentően szórakoztatja, hogy téged szétvet az ideg, neki ez minimális erőfeszítésébe kerül, a nagyját elintézed te magadnak.

2019. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%

Amíg ennyire nyomul a csaj, szerintem is sokkal lelkesebben ápold le otthon apát. Ha ez a része rendben van a dolgoknak, nem fog feltűnni neki a lány.


38/N, házas

2019. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egyszer már elküldte, azóta megnősült.

Ne foglalkozz ezzel!

2019. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer egy nő a férjemnek kellette meg illegette magát én este nevetve mondtam el neki, hogy X mennyire feltűnően nyomul és ez milyen röhejes. A férjem észre sem vette az egészet, majd miután elgondolkodott mondta, hogy jaaaa akkor biztos azért szíd téged a hátad mögött. Mondom mi? Utána magától offolta a pichát. Jó eséllyel a férjednek fel sem tűnnek a próbálkozásai. :D De te is fehozhatod neki, ilyen vicceskedős hangnemben, akkor lehet, hogy majd csak nevettek rajta egy jót és nem fogja féltékenykedős hisztinek venni.
2019. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjednek akkor sem kellett pár körnél többre, amikor nem voltál képben. Szerintem simán megnyugodhatsz. A nő szánalmas, és nevetséges, kezeld is eképp. Ha látod, hogy nagyon vergődik, mosolyogj, nevess rajta, óra után pedig adj egy csókot a férjednek, és menjetek boldog házaséletet élni.
2019. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, igyekszem levegőnek venni, de újra és újra felülírja önmagát..

Ott sikoltozik, vihog a semmin..

És a baj, hogy nem hiszem, hogy ez mások szemével is olyan mint az enyémmel, inkább csak az jön le belőle, hogy de jó, hogy ilyen jól érzi magát..

És gyanítom a férjem inkább sikernek könyveli el, hogy klassz az órája..

2019. szept. 6. 07:58
 10/12 anonim ***** válasza:
4es 8as válaszokkal értek egyet. Van egy latin közmondás" amit szabad Jupiternek nem szabad a kisökörnek". Légy Jupiter(Juno). csak finoman nőiesen vedd fel a harcot. Pl ,"barátkozz a csajjal" meséld el neki,vagy hogy ő is hallja véletlenül,milyen jó a házasságotok a férjed mennyire odaadó....
2019. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!