Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a normális reakció a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális reakció a részemről?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen nemrég kezdtem. Az egyik gépen amit használnom kell segít betanulni egy régebben ott dolgozó. Kedces, bár kissé hallgatag, különc. A külsejében nincs semmi sokatmondó, sőt, nem egy adonisz. Viszont mikor mutatta hogyan használjak egy bizonyos eszközkombinációt, megkérdezte a hátam mögé állhat e és megmutathatja e úgy (vagy 5x hogy biztos illedelmes legyen és ne vegyem zaklatásnak). Megengedtem mert ez volt a legjobb módszer a feladat bemutatására. És akkor "hozzám bújt" és megfogta a kezem is. És nekem nagyon jól esett. Egy kicsit fel is izgultam... De ez mégis miért lehet? Fél éve van párom,és mégis ez történt. Azóta a kollégát is másmilyen szemmel kezdtem nézni.

De bűntudatom van, és rosszul érzem magam.



2019. szept. 4. 08:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az egyetlen akivel történtek hasonló dolgok.De ez csak egy amolyan fellángolás.Ha a pároddal rendben mennek a dolgok,elfog múlni.
2019. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10-es,nem zaklatott. Direkt ő kérdezte meg, mert ha nem engedem megmutatja máshogy. Egyébként azt mutatta meg, hogyan illesszünk össze és ragasszunk meg két olyan elemtartozékot, amik nem fedik egymást. Ha nem fogja a kezem, megégetem magam a forró ragasztóval másodszorra is.


Nem nyomult, a dícséretei azért vannak, mert mindig szomorú vagyok, ha nem megy a munka.


Jesszus, ha ez szexuális zaklatás, akkor ezek szerint munkahelyen a munkával kapcsolatban semmi elismerőt nem lehet mondani?

2019. szept. 4. 09:56
 13/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Azért írtam amit írtam mert nem tudhatod hogy a kedvessége honnan ered. Persze még új vagy, meg kezdő de azért ha túl sokszor fogja a kezed akkor nem árt ha gyanakszol.

Másrészt inkább a munkára koncentrálj, és sose vedd komolyan amit érzel vele kapcsolatban (tetszik a kedvessége, felizgat, stb.). Inkább törekedj arra hogy minél jobban csináld a feladatot, ha meg izgulódls vahy akkor meg vedd lazábbra. Majd belejössz.

Otthon a pároddal minden rendben?

2019. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!