Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani kellene? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani kellene? Vagy valahogy megbeszélni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma reggel a párom írt valamit, amitől én mérges lettem és számon kértem rajta a dolgot, ő meg felhúzta magát azon, hogy én mérges vagyok és káromkodott.

Konkrétan arról van szó, hogy elég gyakran variálnak a szülei azzal kapcsolatban, hogy mikor mennek hozzá, mi a program és volt már hogy ezzel belerondítottak a mi programunkba vagy legalábbis nem mehettem akkor hozzá, mikor akartam volna. Engem ez azért zavar, mert például a héten a csütörtök-péntek-szombat lett volna lehetőség, hogy találkozzunk, mármint akkor valamikor én mentem volna hozzá. Az anyja ment volna hozzá ma. Viszont ez meg lett variálva mert az anyja mégse ma megy hanem holnap és ez ma reggel derült ki. Elvileg valami adminisztrációs dolguk lett ma. Én meg mondtam a páromnak, hogy jó de azután is elmehetne hozzá, hogy azt a valamit elintézték, biztos nem tart egész nap. Igaz, hogy találkoztam vele a héten már de engem akkor is idegesít, hogy úgy kelljen ugrálni, ahogy a szülei fütyülnek. Ha azt mondta ma jön, menjen ma. Amúgy is csak az anyja jött volna, az apja nem valószínű. Mikor mondtam neki, hogy mondja meg az anyjának, hogy ma menjen, azt mondta, hogy nem dirigál az anyjának. Meg hogy már fél lábbal a sírban van, hadd töltsön már ott egy fél napot, ha szeretne. Nem megy minden héten de azért szerintem az egészségi állapota nem indok rá, hogy utolsó percekben változtasson. Meg olyan szempontból lehet igaza van, hogy ott a péntek meg a szombat is amikor találkozhatunk, attól még engem irritál ez, hogy mindig én igazodjak. Meg hogy igazából nekem jövő héten kezdődnek az egyetemen az órák, a héten még nincsenek és ez lett volna az utolsó, viszonylag nyugis hét.

Idegesít, hogy a párom "nem dirigál az anyjának". Nem az zavar, hogy el akar menni hozzá, hanem az, hogy utolsó pillanatba dönti el, hogy mégse akkor, meg hogy 80%ban nekem kell ezekhez igazodni. Volt már rá példa, hogy nem de nem ez a jellemző. Közbe viszont valamennyire hajlandó volt alkalmazkodni, mert volt mikor megmondta a szüleinek, hogy mégse menjenek már aznap, mert mi aznapra szerveztünk be programot. Meg volt, hogy a kocsijukkal baj volt, mentek volna busszal de a párom azt mondta, inkább ne, legalább így együtt töltjük a napot.


Különben nekem van egy albérletem, van hogy ő is jön oda de a héten is, pont mikor hozzá megy valaki, akkor nálam meg ott van a lakótársam. Aztán persze el lehet lenni két külön szobába meg úgy filmet nézni, beszélgetni, konyhába sütögetni, akár hálóban szexelni de az akkor se olyan.


2019. szept. 4. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Már most ez van ....mi lesz később??
2019. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én pont abban bíznék hogy később jobb lesz mert fizetésemelést kap majd, bár ez is egy év és akkor lehet különktözne albérletbe.
2019. szept. 4. 09:03
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Kemény vagy! Tehát ne az anyja dirigáljon, hanem TE!

Te mikor találkozol a szüleiddel?

Én a párod helyébe dobnálak. Igaz még nem a párod, hisz külön vagytok.

2019. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémát, esküszöm. Csütörtök délelőtt ott van az anyja, kit zavar? Neked nincs dolgod napközben? Vagy még suliszünet, vagy szabin vagy? Ott az egész péntek és szombat.

Vagy csináljatok az anyjával együtt valamit, pl menjetek fagyizni.

Nem tudom, nálunk is van ilyen, úgy hogy mindketten 30-asok vagyunk, de eddig sose volt gond, ha bárki szülője eljött látogatóba és last minute változott a terv.

A másik amit nem értek, hogy ennél csak kevesebb időtök lesz egymásra, a jövőben. Lesz ám munkahely is, szerencsétlenebb esetben, ha látjátok egymást napi 1-2 órát maximum és emellett is vannak kötelességek, barátok, család. Ha most azon nyafogsz, hogy az anyja elvett fél napot a 3 napodból... Teljesen ki fogsz borulni azon, hogy normál felnőtt életet kéne élni.


Kicsit nyugodj le és gondold át, szerintem túlreagálod.


30n

2019. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,meg kellene beszéljétek a dolgokat.Miért ne mehetnél oda te is amikor az anyja ott van?És ha változott a program az anyjának és nem ma tudott menni hanem holnap?Az nem olyan nagy baj.Szerintem túlreagálod a dolgot.
2019. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azért érintett ennyire érzékenyen, mert a jövő héttől lesz sokkal kevesebb időnk egymásra, nekem is és a páromnak is (neki munka miatt, nekem egyetem miatt) és ezért akartam, hogy akkor találkozhassunk a héten, amikor akarunk meg akkor mehessek hozzá, mikor nekem jó.

Nekem óráim lesznek a jövő héttől, elég sok, kevesebb időm lesz, az anyukája meg nem is dolgozik, neki mindegy szerintem melyik héten jön.


Azt nem írtam a kérdésben de amúgy ez azóta van így, mióta járunk, ez nem egyszeri eset.

Meg minden hétvégén mentek hozzá a szülei vagy az egyik egyik hétvégén, másik valami hétköznap. Tehát ez nem egyszeri eset.

2019. szept. 4. 11:44
 7/15 A kérdező kommentje:
De amúgy köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2019. szept. 4. 11:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Te magad írtad a kérdésben; hogy anyuka nem megy minden héten, most meg hirtelen mègis, csak hogy neked legyen igazad? :) Ejnye.


Túlreagálod, semmi bajod nem lesz attól, hogy az anyjával tölt fél napot.

2019. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Lehet akkor máshogy kellett volna megfogalmazni. Az apukája megy hozzá minden héten hétvégére. Az anyukája nem minden héten, mikor ő is, akkor az úgy néz ki, hogy a hétvégèn az apukája, egyik hétköznap anyukája.


De nem is az a baj hogy vele tölt fél napot hanem, hogy rengetegszer megvariálták már utolsó pillanatban és nagyon sokszor kellett nekem hozzájuk igazodni, én meg ezt túlzásnak tartom.

2019. szept. 4. 15:50
 10/15 A kérdező kommentje:
Meg én ezt úgy fogom fel, hogy mikor az anyukája megy hozzá, akkor nem lenne muszáj egész nap (az változó mennyi ideig van ott) páromnál lenni. Mi lenne ha nála lenne mondjuk 2 órát, aztán elmenne sétálni a férjével ha ketten jönnek épp? Elég sok park, kert ilyesmi lehetőség van erre. Nem muszáj csak a házban ülni.
2019. szept. 4. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!