Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani kellene? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani kellene? Vagy valahogy megbeszélni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy ma reggel a párom írt valamit, amitől én mérges lettem és számon kértem rajta a dolgot, ő meg felhúzta magát azon, hogy én mérges vagyok és káromkodott.

Konkrétan arról van szó, hogy elég gyakran variálnak a szülei azzal kapcsolatban, hogy mikor mennek hozzá, mi a program és volt már hogy ezzel belerondítottak a mi programunkba vagy legalábbis nem mehettem akkor hozzá, mikor akartam volna. Engem ez azért zavar, mert például a héten a csütörtök-péntek-szombat lett volna lehetőség, hogy találkozzunk, mármint akkor valamikor én mentem volna hozzá. Az anyja ment volna hozzá ma. Viszont ez meg lett variálva mert az anyja mégse ma megy hanem holnap és ez ma reggel derült ki. Elvileg valami adminisztrációs dolguk lett ma. Én meg mondtam a páromnak, hogy jó de azután is elmehetne hozzá, hogy azt a valamit elintézték, biztos nem tart egész nap. Igaz, hogy találkoztam vele a héten már de engem akkor is idegesít, hogy úgy kelljen ugrálni, ahogy a szülei fütyülnek. Ha azt mondta ma jön, menjen ma. Amúgy is csak az anyja jött volna, az apja nem valószínű. Mikor mondtam neki, hogy mondja meg az anyjának, hogy ma menjen, azt mondta, hogy nem dirigál az anyjának. Meg hogy már fél lábbal a sírban van, hadd töltsön már ott egy fél napot, ha szeretne. Nem megy minden héten de azért szerintem az egészségi állapota nem indok rá, hogy utolsó percekben változtasson. Meg olyan szempontból lehet igaza van, hogy ott a péntek meg a szombat is amikor találkozhatunk, attól még engem irritál ez, hogy mindig én igazodjak. Meg hogy igazából nekem jövő héten kezdődnek az egyetemen az órák, a héten még nincsenek és ez lett volna az utolsó, viszonylag nyugis hét.

Idegesít, hogy a párom "nem dirigál az anyjának". Nem az zavar, hogy el akar menni hozzá, hanem az, hogy utolsó pillanatba dönti el, hogy mégse akkor, meg hogy 80%ban nekem kell ezekhez igazodni. Volt már rá példa, hogy nem de nem ez a jellemző. Közbe viszont valamennyire hajlandó volt alkalmazkodni, mert volt mikor megmondta a szüleinek, hogy mégse menjenek már aznap, mert mi aznapra szerveztünk be programot. Meg volt, hogy a kocsijukkal baj volt, mentek volna busszal de a párom azt mondta, inkább ne, legalább így együtt töltjük a napot.


Különben nekem van egy albérletem, van hogy ő is jön oda de a héten is, pont mikor hozzá megy valaki, akkor nálam meg ott van a lakótársam. Aztán persze el lehet lenni két külön szobába meg úgy filmet nézni, beszélgetni, konyhába sütögetni, akár hálóban szexelni de az akkor se olyan.


2019. szept. 4. 08:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A párom anyukája részben azért megy hogy kiszakadjon az otthoni környezetből mert ott problémák vannak. Egy másik városban laknak. Viszont én meg erre azt mondom hogy ez egy arany középutas megoldás lenne hogy nála van mondjuk 1-2 órát aztán elmegy máshova. El lehet tölteni a napot úgy is ha sétál egy szép parkos, erdős részen, beül egy cukrászdába, esetleg a strandra elmegy. Nem egy faluban lakunk ahol nincs semmi.
2019. szept. 4. 16:00
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyébként a káromkodását is kezdem megunni meg amikor bunkózik.


Ezért nem tudom hogy maradjak-e vele vagy hagyjam el.

Mert oké hogy végül amúgy közbe sikerült vakami kompromisszumot kötni (csak azt eddig nem írtam) de akkor sem érdemlem hogy úgy beszéljen velem mint egy csicskával.

2019. szept. 4. 16:46
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy te is azért úgy szólsz hozzá, hogy kinyílik a bicska neki is a zsebében. De ha a bunkózás miatt úgy érzed nem megy, akkor nyilván ne erőltesd a kapcsolatot.
2019. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ő is mindig azt mondja, hogy èn húzom fel annyira. Amúgy én nem káromkodok. Én csak elmondom neki a véleményem, próbálom bizonyítani ha úgy érzem igazam van. Igaz, kiabáltam vele. De amiket mondtam az nem volt bunkó.
2019. szept. 4. 16:55
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem az első eset hogy káromkodik. Csinálta már úgy is hogy nem is kiabáltam vele.
2019. szept. 4. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!