Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, ha egy város...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, ha egy város ilyen maradi? A szex jó dolog, nem?

Figyelt kérdés

Már megint apukám. Most azt mondja, én már nem vagyok normális, arra gondol, hogy masztiztam, és hogy menjek vendéglátósnak mert oda való vagyok,Szerintetek apukám ilyen maradi, most már ugyse tudom visszacsinálni. Szerintetek is ezt kéne tennem? El kéne költöznöm, nem?

Ez nem kamu kérdés, vannak ilyen hülye apák.( L )


2010. júl. 14. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, rajtakapott h masztiztál?
2010. júl. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kamu kérdés, csak egy idióta kérdés.

Mi a franc köze van a városodnak, ahhoz, hogy az apád egy idióta?

A maszturbálás és a szex is normális dolog.

Ehhez sem igazán értem, hogyan kapcsolódik a vendéglátózás.

Ha olyan korban és anyagi helyzetben vagy, akkor költözz el, ha nem akkor meg tanulj/dolgozz amíg lehetőséged lesz rá.

Kész.

2010. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szex jó dolog :), de próbáld úgy csinálni, hogy a szüleid ne lássák:D

Ezért nem kell elköltözni, csak az együtt élésnek vannak szabályai, amit be kell tartani.

2010. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen VÀROS a maradi? Mert itt legfeljebb apukádra lehetne ezt mondanim habár szerintem nem maradiság, ha nem tetszik neki, hogy úgy masztizol, hogy más meglássa, ugyanis az magánügy, amit úgy illik intézni, hogy ne tapasztalják mások.
2010. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tizenéves lányom, és bár még nem kaptam rajta ilyenen, de tuti nem szólnék neki érte. Ez tök természetes dolog, nem árt vele senkinek, baja sem lesz tőle, úgyhogy a te apád vagy nagyon vallásos, vagy tényleg nagyon elmentek nála otthonról.
2010. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az apám elvileg nem is vallásos, egyszerüen hülye. Nem is hisz Istenben, legalábbis ezt hangoztatja, közbe meg a legnagyobb prókátor. Biztos velem van a baj, mert rohadt büntudatom van. Irigylem azokat, akik nem csinálják. Én is hülye vagyok. Az hogy már én nem vagyok olyan ártatlan, azért rossz, mert hozzászoktam korábban, hogy ez normális, hogy nincsenek ilyen büneim. Volt elég bün már a családban nálunk, ( alkoholizmus haláleset, gyilkosság, kocsmázás ) És éppen elég mélyről jöttem, hogy tuggyam, mennyire fontosak az erények. És ugy volt jó.

A fene akar folyton ezen dolgozni, hogy ne látszon.... ha tudom előre, hogy ez ennyi bajjal jár, hamarabb leakasztok egy pasit.

2010. júl. 14. 17:22
 7/8 A kérdező kommentje:
14: 15 Tök rendes vagy, ez jólesett :D
2010. júl. 14. 17:24
 8/8 A kérdező kommentje:

1. válaszadó.

Nem nem kapott rajta, mindent kitalál. Belelát az agyamba, vagy mittudomén.. Állandóan velem foglalkozik, mit csinálok, miért csinálom ne csináljam. De menjek ide, oda, de ezt ne csináljam, hogy a fenébe lehetek ilyen hülye,hogy sirok ,( ha éppen sirok, mert szomoru vagyok ) mindenér hülye vagyok szerinte. Vagy sirjak. Állandóan kiabál. Már többször elköltöztem, ( 4x ) de mindig vissza kellett jönnöm, ( anyagi okokból ).

2010. júl. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!