Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarják görcsösen ledegradálni a diploma értékét azok, akiknek nincs? Azt hiszik, hogy így több esélyük lesz a menő, diplomás cicababánál/pasinál? Okosnak fogják őket hinni?

Figyelt kérdés
Pl. aki ledegradál egy aktuáriusi diplomát, mert a közgáz az büfé, az tisztában van vele, hogy milyen matek megy ott? (Szerintem nem, mert általában az ilyen emberek még szorozni sem tudnak fejben) Vagy aki leszól egy jogi diplomát, az tudja, hogy hányan szórodnak ki egy római jog miatt az egyetemről? De még egy kommunikációt is minek szól le? Miért nem végzi el, ha ennyire irigykedik rá? Mert nem tudná?

2018. jún. 8. 18:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%

degradál: leszól, leminősít


Mi a szr az a ledegradál?

2018. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
76%

Ez olyan, mint amikor sok-sok éve elsőévesként nyáron ahol dolgoztam, 2 asszony megjegyezte nekem, hogy sok-sok haszontalan dolgot tanulunk, csak ÉLNI NEM TANULUNK MEG :D

Aztán elismerően bólogattak, nem mintha bárki kérdezte volna a véleményüket, de tiszteletből csendben maradtam.

Az egyik nem tudom hányszor vált már, a másik meg adósságtengerben úszott, ha jól emlékszem, szóval nem tudom mit tudtak annyira az életről. De most kb. 5x kereshetek annyit, mint ők. :(

A frusztrációjukat vezetik le, ennyi. Hagyd rájuk, ennyi nekik is jár. :D

2018. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
25%

Gondolom ez a kérdés ihlethette ez a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nagyon sok a rosszindulatú, gerinctelen, irigy személy, akik elcseszték a saját életüket és azt próbálják hangoztatni, hogy a másik se ér semmit, miközben ez nem így van.

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Mindenki foglalkozzon a saját életével, nem kell véleményt mondani a másikról. Nem kell panaszkodni.


Mindenki saját életének a kovácsa. Tetteinkért pedig vállalni kell a felelősséget.

2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom a közgàz meg a jog mióta büfè szak, de aki igy gondolja, bartan ajanlom az elvegzeset, ha fel birja magat vetetni .... mert kb az ilyenek egyetemet fenykepen vagy kivülről làttak.
2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, hogy el tudná végezni csak sohasem volt rá lehetősége.

Más környezetből jött, ahol az volt a mindennapi kérdés, hogy kukorica málét vagy zsíros kenyeret együnk-e. És sérti az az öntelt lenézés, ami a magukat értelmiséginek gondoló, egyébként pedig az értelmiségi attitűdöt messze nem tanúsító, bunkó emberek részéről felé irányul.

Ezért mondja, hogy a diploma nem jellemzi az embert, legfeljebb a szociális helyzetét. :)

2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
20%

Én azokat nézem le, akik helytelenül használják a degradál szót.

Ellenben azt én sem értem, hogy a diploma nélküliek miért degradálják a diplomásokat. Semmi okuk sincsen rá. Valószínűleg ettől többnek érzik magukat.

2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

# 1


Remélem rágugliztál az összes szóra, hogy tudjál valamin vergődni itt.

2018. jún. 8. 18:48
 8/40 anonim ***** válasza:
*bàtran
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell velük foglalkozni, olyan ez, mint mikor a hatvanas, alkesz, egész életébem alkalmi munkákból élő Pistabá szerint vagy semmirekellő, mert nem tudsz szétszedni és megszerelni egy mosógépet, hiába van mellesleg mondjuk egy orvosi diplomád és ha úgy adódik, van elég tudásod ahhoz, hogy életeket ments. Aki másokat degradál, legyen az akár melósokat szidó diplomás vagy saját megítélése szerint minden diplomásnál mindent jobban tudó melós, az már alapból primitívnek tűnik.


Ui: nem bírom ki, hogy ne kössek bele, mert egyre többet látom: nincs olyan, hogy LEdegradál. Helyesen csak simán "degradál", a "de" már alapból megfelel a "le" igekötőnek. Pedig még diplomám sincs.

2018. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Annyira jellemzi a proli magyar társadalmat, hogy egy szón kezdenek el rugózni, mert semmi észérvük nincsen.
2018. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!