Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a párotok ha színészkednétek?

Figyelt kérdés

A modellkedés is tetszik de drama tagozatra jártam és szeretném folytatni a dolgot

Viszont a párom hallani sem akar arról hogy színpadi csók és egyéb szerelmes jelenetek.


Kár lenne veszni hagyni a drama szak által meglévő tudást?


2019. szept. 7. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kár lenne.Ha neked ez az álmod,ne add fel.
2019. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szívesen nézném/hallanék róla, hogy a párom másokkal csókolózik.

De szerintem, ha a párodnak fontos az, hogy te azt csinàld amit szeretsz, akkor támogatnia kellene, nem harcolni a te vágyad ellen.

Nem adnám fel azt, amit szeretek. Próbáld megértetni vele, hogy ez fontos neked és hogy ezek tényleg csak a színészi lét velejárói, de neked nem jelentenek semmit érzelmileg, mert őt szereted.

Ha nem hajlandó beletörődni, akkor találsz majd valaki mást, aki támogat téged.

2019. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem téged szeret, hanem azt aki szerinte lehetnél. Az én párommal ugyan ez volt, csak ő énekel. Az előző párja le akarta beszélni róla és közgazdász képzésre akarta küldeni. Én befizettem énektanárhoz, ma már fellép és nagyon élvezi. Ne hagyd magad!
2019. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne add fel amit szeretnél.

Ez a csók és egyebek meg valakinek belefér van akinek nem ezt tiszteletben kell tartani DE!

1. Ne más miatt mondj le az álmodról.

2. Van több színész ismerősöm is (színpadi színészek) akik mindig azt mondták amikor szóba jött ez a téma (pl csók) hogy a színész fejében az van hogy úristen most csókolózik valakivel, nem mozgatja meg mert közben azon jár az agya hogy mi lesz a szövege, mit kell csinálnia, hova kell mennie. Ez a darabban van, nem pedig az ő életében.

És elkezdtem rajta gondolkodni én mint laikus, hogy igazából meg tudom érteni. Néz 500 ember, van x oldalnyi szöveged, pontosan meg van szabva mikor mit csinálsz, hisz szerepet játszol, valszeg semmi romantikus nincs benne.

Persze sok színész jön össze másik színésszel (egyrészt mert megértik egymás munkáját) de lehet ez amúgy is megtörténne csók és romantikus jelenetek nélkül is.

2019. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...fejében NEM az van hogy...*
2019. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még véletlenül se add fel az álmaid! Hajrá! :)
2019. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!