Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy férfi hátsó szándék nelkül akar találkozgatni?

Figyelt kérdés
Tehát például csak barátkozni akar, és nem megfektetni előbb utóbb.
2019. szept. 8. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem akar SEMMIT akkor nem fog fölöslegesen társalogni egy nővel sem.

F

2019. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen, lehetséges. Miből gondolod nem az?o.O
2019. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Igen van ilyen.
2019. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Lehet lepontozni, akkor is így van. Férfiként csak tudom már! :D Hidd el, ha nem akar semmit, akkor nem fog felesleges köröket futni. Egy férfi eleve csak akkor keresi egy nő társaságát, ha szimpatikusnak találja és ha szimpatikusnak találja, akkor előbb-utóbb meg is akarja...Ha tetszik ha nem.
2019. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Ezért is annyira mocskos nehéz női barátokat találni mert ez van, állandóan azt hiszik h megakarom dugni mindet. Pedig sok esetben pont az értelmi szintje, a társasága, a személye kellemes, feltölt és nem gondolom ennél tovább.
2019. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Szinte kizárt . Kivéve ha meleg , vagy ha tudja hogy boldog stabil kapcsolatban élsz.


Ha a legkisebb esélyt is látja arra akkor a végső cél a szex.

2019. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Lehetséges, csak éppen annyira ritka, h annak a párnak sem hiszik el, akik így vannak vele...
2019. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

A férfi egy dolgot akar. A punidat. Mind.

Csak van aki direktbe megmondja, van aki alattomosan közelít és van, aki óvatosan és türelmesen.

2019. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Én férfiként válaszolok, nem tudom elképzelni pl magamról hogy találkozgatok a szabadidőmben egy nővel sokszor, és ne legyen előbb utóbb több ebből mint barátság. Még ha az elején nem is az mozgat hogy jó lenne Mcfektetni, valószínűleg egyszer eljutnék ide fejben.
2019. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Ne hallgass ezekre a kanos idiótákra akik nem tudnak beszélgetni egy nővel es csak egy dolgot képesek elképzelni, hogy beledugják a f..rkukat mint egy majom.


Nekem is van jópár női barátom akiket nem akarok lefektetni. Nem mondom, van olyan köztük aki ha azt mondaná hogy szexeljünk akkor benne lennék, de nem akarom bepróbálkozással rontani a kapcsolatot, milliószor többet ér nekem a társaságuk, a gondolataik, a szakmai beszélgetéseink, mint pár kósza d.gás.


Persze azt hozzá kell tenni, hogy ezek a barátságok spontán alakultak ki, közös érdeklődés mentén. Direkt tényleg nem közeledik egy ffi azért egy nőhöz hogy baratkozzon.

2019. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!