Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti is ritkán láttok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti is ritkán láttok igazán kisportolt férfiakat? Vagy én járok rossz helyen?

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe, igaz nem egy belvárosi jól felszerelt edzőterembe.

És csak 50 kilós illetve elhízott férfiakat látok.


2019. szept. 9. 18:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gondolom értelmes ember nem akar a nők miatt direkt gyenge lenni....De tényleg ez annyira óvodás szint. Jó ha egy embernek van ereje felemelni valamiket vagy valakiket és megtartani legalább saját magát.. Úristen és akkor a nők miatt csakazértse. Dedó szint.
2019. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Levannak szrva a nők elvárásai. Éljen a tv-ben, meg higgye azt h a jó hapsi az 5% testzsírszázalékon van. Aha, 2 hétig, amíg forgatnak, különben megőrül. Amíg így gondolják ezek, tök felesleges itt bármit csinálni a kedvükért. Én is letettem már róla nagyon rég, csak magamért, h többet bírja, jobb legyen a közérzetem.
2019. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!