Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megosztó kérdés. Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peter_mota kérdése:

Megosztó kérdés. Lányok számít ha a csávó kisportolt izmos szikár?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem igazán számít nekem. Ha alapból tetszik a pasi és belsőre is oké akkor persze még kicsit dob rajta ha jól is néz ki. De ha nem fogott meg, vagy belsőre nem olyan mint amit én keresek akkor ezt nem fogja kompenzálni egy szép felsőtest.

Meg mondjuk az sem mindegy, hogy ezt minek köszönheti. Szép dolog és nagyon helyes ha valaki mondjuk versenyszerűen sportol, de kapcsolatra én nem választanék ilyen férfit, nem lenne helyem az életében. Ha viszont eljár kondizgatni mikor kedve van akkor teljesen rendben van.

Én úgy mondanám, hogy minimális előnyt jelent persze, de századrendű dolog és egyáltalán nem kötelező feltétel.

2019. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak ahhoz képest nézzük, hogy helyette kövér vagy olyan girnyó vékony lenne, akin látszik hogy semmit nem sportol, mozog, edz, akkor igen. Olyan férfi nem vonz, aki ennyire tojik a saját testére és hogy mit csinál vele.
2019. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számít.
2019. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kövér ne legyen. A többi mindegy, de ne töltse minden idejét a kondi teremben.
2019. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Számomra fontos az egészséges életmód, valaki biciklizik, van aki fut, tornázik, jógázik stb, mindegy csak mozgás legyen, és az illető szeresse csinálni, ne megfelelési kényszer legyen. A férjem kondi terembe jár, én pilatesre. Bőven jut időnk egymásra, az edzés napokon is. Össze lehet hangolni, ha akarjuk.
2019. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mérvadó.Adjon magára,de ha van rajta egy pici felesleg az nem probléma.:)
2019. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem, sőt taszít egy kigyúrt férfi. Legyen normális teste de ne legyen se dagadt se cingár.
2019. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők amikor azt mondják, hogy nem akarnak kigyúrtat, akkor arra gondolnak, hogy nem akarnak egy olyat, mint Schwarzenegger volt fénykorában, hanem csak egy sima atletikus, sportos, vállas, szálkás, férfias alkatút, amit ugyanúgy sok év munka összehozni :D
2019. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:D én tényleg komolyan mondom,hogy nem probléma a pici fölösleg.
2019. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egy sima atletikus, sportos, vállas, szálkás, "


Jó pár ilyent ismerek, és nem sportolnak.

2019. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!