Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy nőnek nincs kisportolt alakja?

Figyelt kérdés

Tehát nincs elhízva, normális testartásban (értsd, nem ülve összekuporodva) a hasa is lapos, nem lóg semmi sehol, de nincs egyetlen látható izma sem.

Pl:

[link]


[link]


[link]


Nem feltétlenül azért, mert nem mozog/sportol, hanem csak mert nem edz.


2019. márc. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%

A szépség mindenkinek mást jelent. Ízlések és pofonok.

És nem lapos has, amit linkeltél, ezen van felesleg.

A lapos has így néz ki:

[link]

[link]


70%-ban az étkezésen múlik minden.

2019. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
11%

Sztem ciki, elég tunya kinézete van. Jól táplált óvodás. :)

Kell a mozgás, mi lesz vele, ha szül egy-két gyereket, vagy ugye öregszik? Még az én koromban is gáz, nem hogy huszonévesen.

2019. márc. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

1, Akinek annyira szép lapos hasa van, az 90% genetika, 10% minden más.

Tudom, mert egyetlen ismerősöm, akinek ilyen se mozdult még meg soha életében, és az étkezésre se figyel. Csak szerencsés.


Írtam, sportol, de nem edz. Sima hobby sporttól heti 2x 1-2 óra senki sem lesz izmos.

2019. márc. 18. 13:01
 4/47 anonim ***** válasza:
94%
Scarlett Johansont mondjuk bevállalnám így, ahogy a képeken kinéz.:) Szerintem egy nőnek nem kell full izmosnak lenni, elég ha normál testalkatú. Ez nem azt jelenti, hogy hatalmas valaga legyen.
2019. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
2%

Fuu, de szörnyen néz ki a Scarlett Johansson :O

Szerintem sem női sem férfi szemmel nem esztétikus...

Ha lapos hasrol van szó, akkor az teljesen rendben van, mint amit az első válaszoló is mellékelt...

2019. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, nyugtasd csak magad a genetikai sz..rsággal. Nagyon kis százalék a genetika és nagyrészt a mozgás.

Akkor szerinted az összes fitneszes csajnak jó a genetikája? Kétlem. Csak odafigyelnek az étkezésre és mozognak.

Szóval máris megdőlt a genetika.


Nem a te ismerősi köröd a világ közepe. Kicsit nyithatnál a világ felé és szélesíthetnéd a látókörödet, mert még igencsak keveset tudsz, ezek szerint.


De simán lehet lapos has, ha azt szeretnél. Étkezés és sport. Ennyi.

2019. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%
Az is ciki, ha pasiknak nincs sportos alakja.
2019. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem fitness csajokról van szó.

Azt az életmódot munka és család mellett nem is lehet fenntartani. Vagyis de, csak épp nem átlag munkahellyel átlagfizetésből.


Igenis genetika. Van, aki soha nem tudja elérni.

Van olyan lány ismerősöm is, aki keményen edz, de nem lapos a hasa. Izmos mindenhol, de olyan kis tömzsin, vastag a combja, a vádlija, széles a háta, látszik, hogy sportol, de nem gazella alkat lapos hassal.

Nem mindenki tudja hozni a törékeny tündérke alkatot, van, akinek meg megvan sport nélkül.

2019. márc. 18. 13:08
 9/47 A kérdező kommentje:

Ha te ilyen alakból:

[link]


sporttal és étkezéssel összehozol egy ilyet:

[link]



akkor kérem a receptet, megyek, kipróbálom.

2019. márc. 18. 13:12
 10/47 A kérdező kommentje:
2019. márc. 18. 13:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!