Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérte ezt szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérte ezt szakítás után?

Figyelt kérdés

Békésen váltunk el, igaz nagyon megbántott, de beláttam, hogy nem megy tovább.

Másnap még beszéltünk mert volt egy kérdésem, felnőtt emberek módjára teljesen normálisan beszéltünk mindketten.

Viszont a hívás vége felé arra kért, hogy ne töröljem le és ne tiltsam le sehonnan...


Miért kérte ezt, ha már nem akar velem lenni? Ő akarta hogy vége legyen.

Én 25L, ő 28F


2019. szept. 11. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ma kiraktam egy képet a napomhoz, azonnal megnézte.
2019. szept. 11. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy a háttérből megbújva tudjon utánad leselkedni. Ha esetleg nem találna senkit, vagy úgy gondolná túl boldog vagy nélküle, akkor szeretne majd ismét felbukkani, hogy kicsit felkavarja a lelki békédet.
2019. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha e mellett barátok maradtok, találkoztok, beszéltek, akkor rendben, ha nem, akkor az előző hozzászólás igaz.
2019. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátságot akarja őrizni, nyomozni akar utánad, alkalomadtán benyögi az ex-szex témát. Több tippem nincs.
2019. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jon be az uj csaj, meg mindig ott vagy B-tervnek.


En mar csak ezert is torolnem-tiltanam. Szorakozzon massal.

2019. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!