Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévők lennétek?

Figyelt kérdés

Megismertem még régebben egy nőt, aki szerelemes volt belém, megszakadt a kapcsolatunk, és mással jött össze.


Párjával is egy időben ismerkedett meg mint velem.


Nekem is voltak érzésim iránta, de mivel megszakadt a kapcsolatunk, ezért ilyen leírhatatlan fura érzés maradt helyette, hiány érzés. Ameddig azt nem vettem észre hogy én is viszont szeretem őt.. És ezek az érzések csak mélyültek évről évre, annak ellenére hogy nem beszéltünk és nem tartottuk a kontaktot.


Miután újra láttam 4 év után,megkerestem őt, üzngettünk egymásnak sokat, és valahogy kibújt belőlem az ördög, hogy közöljem vele ezeket. Ő is hasonlóról számolt be velem kapcsoaltban, amiket én leírtam fentebb.


Viszont fél velem találkozni, nem tudja mi sülne ki ebből.


Én azt érzem megtaláltam életem párját sok év távlatából, és ha nem csinálok valamit, elmegy a vonat.. örökre.


Soha életembe nem voltam kapcsolat romboló, mielőtt nekem esne bárki is, de ilyen helyzetben szörnyű lenni, bármelyik részről.


Ami ebben a lényeges lehet hogy még mindig a párjával van együtt. De mondta hogy felém húz a szíve.


Nem akarok kapcsolat romoló lenni, de azt hiszem ha ennyi év alatt nem múltak el az iránta táplált érzéseim, ez valami más lehet, felőle is, és felőlem is.


Tudom róla hogy sosem csalná meg a párját, és még az sincs benne hogy egy jobb numrea jött és arra cserél, mert szerintem a párja jobban néz ki nálam, meg ismerem már őt is annyira hogy ő abszolút nem ilyen.


Valami elmagyarázhataltan kapocs van köztünk.


Hogyan vegyem rá a találkozóra? Vagy ti mit tennétek ebben a helyzetben?


Érthetően fél ettől, én is félek hogy utána végéképp nem tudok lemondani róla, vagy ha még nemet is mondana, vagy nem tudom hogy hogy dolgoznám fel, de legalább akkor előbbre lennék.


2019. szept. 12. 22:40
 1/2 Savlekotő ***** válasza:
Érzelmileg már rég megcsalta a párját veled,baromira sokat jelent neki ha évek óta másért van oda... És tuti volt közben is megcsalás de hülye lesz bevallani,meg hülye lesz elhagyni a biztos tartóst,gondolom fix lakás pénz van neki igy,ez nagy úr,max játszik veled,húz, egót növel,néha kihasználna fizikai megcsalásra is akár.. Ilyen nőket kell messzire elkerülni.
2019. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én békén hagynám. Nem másznék bele más kapcsolatába. Persze te már azzal megtetted, hogy szerelmet vallottál neki.


Az a gond, h ez a megmagyarázhatatlan kapocs, még ha szerelem is, csak egy dolog. Ennél sokkal komolyabb dolgokon bukhat egy kapcsolat. Nagyon nem biztos, hogy működne köztetek.

2019. szept. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!