Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ujrakezdeni vagy lezárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujrakezdeni vagy lezárni?

Figyelt kérdés
Adott két szülő és egy gyermek. A szülők külön mentek mert sok volt a vita és hasonlók. Én mint anya közben találtam magamnak valakit aki elfogad gyermekkel együtt és szeret viszont az apa vissza akar hódítani. Ha az apát választom mindenki elfordul tőlem. Volt.mar valaki ilyen helyzetben? Nyilván kötnek érzelmek meg az apjához de a másikhoz is. Ki mit tenne hasonló helyzetben? Ha a gyermekemet nézem akkor az apjához mennék vissza. Viszont akkor tényleg de tényleg mindenki elfordul a tolem. Hasonló helyzetben lévők tanácsát várban elsősorban.
2019. szept. 13. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem meg a legokosabb lenne, ha se nem mennél vissza a régihez, se nem lennél együtt csak azért mással, mert elfogad a gyerekkel együtt, hanem megpróbálnál egyedül, önállóan élni.

Visszamenni a lehetö legrosszabb döntés lenne, mert ettöl kezdve menne a csiki-csuki, összeköltöztök, összevesztek, szétmentek és így tovább, a gyerek meg közben teljesen tönkremegy lelkileg.

Viszont ha ez egyáltalán megfordul a fejedben, akkor az új partnert nem szeretheted igazán, csak eltartónak kell - és ez nem tisztességes vele szemben sem, meg a gyerekkel szemben sem, mert itt is elöre látható, hogy nem sokáig fog tartani a kapcsolat.

2019. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen osszezavarodtam. És nem tudom én sem hogy mi lenne a jó.
2019. szept. 13. 07:42
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Szóval addig sincs meg a történet, hogy mikor lennél boldogabb.

Erről a "másikról" elég elnagyoltan írtál, ez is jelenthet valamit.

2019. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy vissza menj az apjához.
2019. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt hiába is adna bárki tanácsot, ezt neked kell eldöntened.

Azt hogy te amennyire szereted az egyiket vagy másikat és ha te végig gondolod reálisan , mit mutat a mérleg.

Hidd el ezt senki nem fogja tudni, még ha azt is írná hogy ő is ilyen cipőben járt.

2019. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt zűrös kapcsolatom,ha normális lennék,még barátilag se beszélnék vele.De beszélek vele,ezt mindenki látja(szex nincs).Ha újra össze akarnék vele jönni,nem érdekelne ki mit gondol,ezek az én érzéseim.Tőlem nem fordulna el senki ilyen esetben,neked milyen ismerőseid vannak,akik ezt így csak megtennék ?

Milyen mértékű viták voltak,az se mindegy.Gyerek ne viták hevében nőjön fel.

Milyen a szex egyikkel-másikkal ? Kihez vonzódsz jobban,melyik tud több dolgot adni/biztosítani ? Melyikkel tudsz jobban kommunikálni,stb.?

2019. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amennyiben korrekt akarsz lenni és képes vagy egyedül felnevelni a gyereket (az írásodból az jön le, hogy nem) hagyd ott a mostani párod, és hagyd az előző kapcsolatodat is. Legyetek jó viszonyban a gyerek miatt, oké, de mindenki ismeri a töltött káposztás klisét, nem kell részletezni.


Vagy, ami lehet megoldás, hogy várj a szerelemre és olyan emberrel költözz össze, akitől nem tud elhódítani egy olyan ember, aki már legalább egyszer tönkretett...

2019. szept. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Ha a mostani párod elfogad a gyerekkel, és egy családként tudtok élni, te is boldog leszel, akkor a gyerekednek az jó.

Miért lenne az ő érdeke, hogy visszamenj az apjához? Szerethetik egymást így is, hogy ti külön vagytok.

2. Annak oka van, ha mindenki elfordulna tőled, ha te visszamész. Elég hosszú és rögös út vezet odáig, mikor pl. anyád azt mondja, hogy édes lànyom, ha a gyereked apjával meg egyszer kibékülsz, akkor többé ránk ne számíts.

Nem véletlen, hogy erről név és arc nélkül se mersz írni semmit. De azt gondold végig, hogy a válásnak is oka volt.

2019. szept. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne menj vissza az apához,még a gyerek miatt se.

Hogy a másikkal akarsz-e maradni,azt te látod,a te döntésed.

2019. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kilencesnek igaza van. Tudom, hogy nehéz, de próbáld a gyerek érdekeit nézni. Ő nincs döntési helyzetben, de mégiscsak Ő a jövő. Okkal nem megy az apjával, és most adott a sors egy lehetőséget. Te döntsd el, élsz-e vele, és ha igen, akkor hogyan.
2019. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!