Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elveheti tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elveheti tőlem a gyermekem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a volt párom 25. 4 és fél évet voltunk együtt, ebből fel évet együtt laktunk a szüleinél.

Van egy 9 hónapos közös gyerekünk.

Meg romlott a kapcsolatunk a szülei miatt , akik bántotak , és még aláztak.

3 hónapja lakók a szüleimnél , azóta se tudtunk meg egyezni, én oda nem akarok menni a szüleinél. De ő azt szeretné ha a kislány csak úgy elvihetné akár egy napra is tőlem.Én ezt nem szeretném mert nagyon rossz emberek.

És mielőtt azzal jönne valaki hogy de a párod szülei eltartottak akkor nem lehetnek rossz emberek , de hidjetek el azok, és adtunk a szamlákba a konyhai bevarsalasokba minden fát is vettünk szóval nem ingyen laktunk ott...

Meg



2019. szept. 14. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
14 évesen mit szóltak a szüleid, hogy összejöttél egy 20 éves pasival?
2019. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekelhelyezest kerelmezed, pici megy bölcsibe te pedig dolgozni.
2019. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy elviheti "akár egy napra is tőlem", az nem azt jelenti, hogy elveszi tőled a "gyermeked". Azt jelenti, hogy elviszi, és igen, elviheti, mert az ő gyereke is, pont annyira, mint a tiéd.
2019. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Na bumm, gyorsan változik a korod kérdező. Minek kell hazudozni? A linket meg köszönöm, legalább lebukott ez a kamukirálynő.
2019. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy senki nem vigyázott egy 14 eves kislanyra, elég szomorú h ez tortent
2019. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom a válaszolóknak, nézzék meg a belinkelt kérdést. Kamuzik a kérdező.
2019. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem azoknak, akik hajlandóak segíteni ilyen lezüllött embereknek. Én csak szegény kicsit sajnálom 🙁 sosem lesz lehetősége jó neveltetése
2019. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hozzátok a**tóba!
2019. szept. 14. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!