Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Létezik hogy szeretői viszonyt akar kialakítani velem az adott hölgy?


Csak beszélgetni akartam vele, de ő érdekesebb vízekre terelte a témát. Konkrétan sosem írta hogy találkozzunk, de tett rá utalásokat. Minap konkrétan rákérdeztem, ment a tagadás, ez.. az.. amaz..


Párja van már egy jó ideje. Mi is ismertségünk is van olyan régi mint a párjával való viszony.


Valami hasnoló módon zajlottak az események..


Érzek-e iránta valamit.. Persze, csak belecsenve a mondandójába.

Miután rájött hogy igen, feltérképezte hogy szingli vagyok-e, majd jöttek a konkrétan kétértelmű dolgok.


Majd kétes jelek hogy a párjával már nem olyan mint régen.. indirekten, mintha nem is nekem akarta volna írni, vagy már nem tudom hogy oldotta meg.


Sosem írta le kokrétan. Csak hogy én értsem.


Rákérdezésnél egyből tagadott. Hogy mi csak beszélgetünk, pedig azt hittem több van ebben..


Próbáltam vele átbeszélni, nem nagyon ment a fent írtak alapján. De akkor volt egy ilyen nyomás növelés is az egészben, amikor nem sikerült át beszélnünk a dolgokat. Amolyan rajtam múlik mikor lesz belőle több..


Sose tartottam még szeretőt, szerető se voltam.

Érthető hogy az ő részéről van mit veszteni, részemről nincs, mert nincs kapcsoaltom. És ezért csinálja ezeket így?


2019. szept. 17. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak hülyìt téged, ne foglalkozz vele!
2019. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!