Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszautasítás csak olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás csak olyannal fordulhat elő, akinek van valami nagyon gáz a külsejével vagy személyiségével?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2019. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Szerinted egy nő majd mindenkinek igent fog mondani?

Akkor nem lesz garantáltan visszautasítás ha akkor kezdeményezel, amikor van előzmény és egyértelmű jelek, hogy szívesen veszik a közeledésed.

A semmiből történő kezdeményezés a legjobb pasiknál is gyakran visszautasítással zárul.

Már jópárszor megkérdezted ezt amúgy.

2019. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
A külsőn múlik minden.
2019. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
általában bejövök a pasiknak, mindig tetszem annak, aki iránt érdeklődöm, mégis utasítottak már vissza. :D
2019. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Ez így nem igaz, viszont akinek gáz van vele az CSAK AZT fog kapni. Én már csak tudom. Bár sosem próbálkoztam senkinél, de tudom, hogy így lett volna, hogy "kopj le te weirdo" vagy "tipli dagadék" vagy valami ilyesmi.
2019. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem, engem is utasitottak vissza par nap kulonbseggel, majd utana a kovetkezo ugrott is a nyakamba. Pedig azalatt a par nap alatt nem sokat valtoztam. Az ember nem tetszhet mindenkinek, legalabbis keves olyan van, akiert tomegek lelkesednek. Azt kell megtalalnod, akivel passzoltok.


43F

2019. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másik kapcsolat, most épp nem aktuális, nem egyezés, stb.
2019. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én például elutasítom a dohányzókat, mert rosszul vagyok a közelükben, allergia szerű tüneteim vannak. Ettől még nem feltétlenül van baj a külsejével vagy a személyiségével. Nálam a dohányzás az egy nagyon erős elutasítási ok.
2019. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%

3-assal érték egyet, a külsőn múlik minden, de a külső alapvetően a belsőt is visszatukrozi szóval így. Én direkt figyelem, már rá állt a szemem, van ennek egy matekja, hogy ki kivel illik össze, mindenkinek van párja, a szép viszont az átlagos, az aki mindenkihez passzol majdnem, de ugyanúgy neki is korlátolt számú tényleg hozzá illő (kb. Akivel kölcsönös szerelembe eshetnek) partner áll rendelkezésére.

A probléma ott van amikor torzul az alapvető külső, belső, ha el van hanyagolva, nem egészséges. Ők azok akik megtalaljak a másik feluket, csak azok le is szarjak és utána jönnek ide fel sírni. A másik probléma ott van aki nem annál próbálkozik akinél kéne, azzal kell, aki bejon ha egészséges vagy, ellentétek is vonzak egymást.

2019. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordulhat, de nyilván előnytelenebb adottságokkal nehezebb.
2019. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!