Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszautasítás csak olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás csak olyannal fordulhat elő, akinek van valami nagyon gáz a külsejével vagy személyiségével?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Nekem volt " csúnyácska" barátom, akihez nagyon vonzódtam. Volt olyan férfi is, akit istenített sok nő,mert hogy milyen jó pasi, bennem viszont nem mozgatott meg semmit. Ez ilyen megmagyarázhatatlan érzés,nem függ külsőtől és belsőtől.Al
2019. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem unod még? Nincs olyan, akit ne utasítanának vissza.


Nagyon gáz van vele?

Igencsak furcsa elképzeléseid vannak, hogy szerinted egy nőnek mindig igent kéne mondani, ha a pasival nincs "valami nagyon nagy gáz".

2019. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem azt mondtam, hogy mindig igent kéne mondania, én csak egy kérdést tettem fel.

Én szimplán csak nem tartom valószínűnek, hogy az emberek gyakran kapnának visszautasítást. Ha így lenne, sokkal több szingli lenne, és az emberek sokkal nehezebben találnának párt.

Pláne nőknél fordul elő gyakran, hogy egy szakítás után 1-2 hónapon belül összejönnek valaki mással. Valóban annyi embert utasítottak vissza ebben a rövid időszakban?

2019. szept. 19. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!