Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rendeltem a barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltem a barátomnak egy pólót, nem tetszik neki. Túl reagálom?

Figyelt kérdés

Örömet szerettem volna okozni és most nagyon csalódott vagyok, azóta csak sírok, ő meg nem érti mi bajom van, ez csak egy póló, azt mondja.

Tényleg nagyon rosszul esik



2017. aug. 5. 13:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ajándék volt végülis, "csakúgy".
2017. aug. 5. 13:18
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért, felesleges ennyire kiakadni, örülj, hogy őszinte volt.


Egyébként, valószínű még nem ismered őt annyira, hogy ismerd az ízlését. Ha már jobban ismered, nem fogsz mellé nyúlni.


Felejtsd el!

2017. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Érzelmi analfabéta, de te is.
2017. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én még életemben nem nagyon tudtam örülni ajándéknak, mert soha nem találták el az ízlésemet vagy eleve olyan tárgy volt amire semmi szükségem nem volt.A legkedvesebb egy képeslap és annak a szövege.


Ne bánkódj...

2017. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

#3


Most jobb ha megjátsza, hogy "de jó!!!" aztán irány a fiók alja és mikor már a csajszi elfelejtette akkor irány a gyűjtő/kuka?

2017. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vagyunk, azt gondoltam tetszeni fog neki..
2017. aug. 5. 13:21
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


Ruhát nem szokás másnak venni. Te örvendeznél vala, ha kapnál tőle egy extra erotikus fehérneműszettet?

2017. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Túl.
2017. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

#5-ös, ezért írom az érzelmi analfabetizmust. A visszajelzés nem az ajándéknak kell szóljon, hanem a gesztusnak.

Aki érzelmileg érett de az ajándék annyira nem tetszik neki, akkor is ki tudja fejezni magát.

Én is kaptam már random ajándékot barátnőről, és viseltem, annyira nem vagyok hiú, hogy csak ezért megsértsem.

2017. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszett?
2017. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!