Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos az aggodalmam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az aggodalmam, hogy azok a nők, akik valaha regisztráltak a tinderre, nekik megnőnek az elvárásaik?

Figyelt kérdés
Valahogy azt érzem, hogy egyre több nő regisztrál a tinderre és mivel ott rengeteg jóképű férfi van fent, így lehet, onnantól kezdve hogy a való életben is csak egy ilyen férfi jöhet szóba.
2019. szept. 18. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
2019. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Élőben is rengeteg jóképű, jó testű fiatal férfit látni. Egyre többen igényesek a megjelenésükre. Nem fogsz mellettük labdába rúgni, ha nem vagy hajlandó tenni magadért semmit.
2019. szept. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

Jóképű férfiak a Tinderen?

Kérlek, mutass már egyet is!!!

100-ból jó, ha 3-4-et jobbra húzok, olyan vállalhatatlanok.És ez még csak a külső.Mikor kiderül, hogy tiszteletlen, ambíciótlan, és ingyen ürítésre vágyik, és még ő háborog, merthogy neki jár az ingyen szex, azt a keveset is offolom.Arról ne is beszéljünk, hogy hányról derül ki, hogy még 180cm sincs.

Az elvárásaim eddig is megvoltak, a Tindertől max agyvérzést kaptam, de ugyanúgy válogatok.

2019. szept. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
16%

Nem csak tinderre, bármilyen társkeresőrr regisztrálnak, és elszállnak. Lásd #13, a "hercegnő" akinek senki sem elég jó külsőre sem, hát még az ambíció hiánya (nem tartaná el elég jól a pasi őt)...


#7 höhö hát persze mert a nőktől hallott társkeresési dolgokban annyira sok ah igazság :D


És most pontozgathatnak le a hercegnők akik brad pittet várják, aki eltartja őket luxusban, aztán sírjatok, hogy "jaaaaj nincs nooormááliiis fééérffiiiii" :D

2019. szept. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Na igen, simán előfordulhat persze, hogy teljes kudarcba fullad ez a tinder, de pont azért, mert szinte minden nő a férfiak felső 10%-át akarják, csak pont ezeknél a férfiaknál nem stimmel valami (hibbantak, csak szórakoznak, stb..), akik meg normálisak, ők viszont nem néznek ki túl jól a nők meg nem akarnak lejjebb adni, hiába tudják, hogy akkor több esélyük lenne, inkább reménykednek, hogy ők beletrafálnak abba a szűk metszetbe, aki jól is néz ki és belsőre is rendben van, aztán ez vagy összejön vagy nem.


Viszont ha egy nő törli magát a tinderről, az elvárásaik utána is maradnak ugyanolyan magasak.

2019. szept. 19. 09:05
 16/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer regeltem, pár hétig böngésztem, őszintén, durván lementek az elvárásaim utána, már pozitívumként értékeltem, ha egy pasi le tudott írni nagyságrendileg helyesen egy egyszerű mondatot, és nem taplón szólt hozzám kezdésképp. :D
2019. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves 14-es incelke!

Egy szóval sem mondtam, hogy eltartót keresek.

Normális munkám van, de én sem szeretnék senkit eltartani, és ha még eltartani nem is kell, akkor is lehet ambíciótlan, aki nem halad semerre.

Nyugodtan sírjatok csak, és fogjàtok a csúnya, rossz hercegnőkre a sikertelenségeteket, ahelyett, hogy magatokon dolgoznátok kicsit.

A kèrdező is itt hisztizik, h jaaaajjjj, az ő szerinte rendes fiúk (ismerjük már az ilyen rendes fiúkat) nem nèznek ki jól, ezért nincs esélyük.

Miért nem nèzel ki jól? Ki tud azért tenni, hogy jól nèzz ki?Te egyedül.Ugye nem vàrod, hogy olyan nő összejojjon veled, akit mondjuk taszítasz?

Te lehet, jobban jàrnàl, de ők nem, hiába mondod,

Ezerszer jobb egyedül, mint olyannal, aki nem felel meg.

2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17-es buta ember! Nem fogod fel, hogy a nő teszi fel az i-re a pontot. Ha jobbra húz, 'match' lesz. De ha csak a felső 10%ot húzkodod jobbra, akkor ők fognak téged húzkodni. Mi nem érthető ezen? Mi nem érthető azon, hogy TE ÉS KIZÁRÓLAG TE húzod el az olyanokat, akikről már alapból lesüt h hazudozik? Hogy nincs meg a magasság? H életképtelen? Az a férfi aki 3 hetet küzd azért h jól beállított fotói legyenek, annak valószínű ez a legnagyobb baja. Amelyik meg nem ezzel foglalkozik, feltesz 2-3 olyan képet, amin ő van, s élőben is így fogod látni azt meg balra húzod. Mert neked is csak a parasztvakítás kell, mert paraszt vagy, ösztönlény. Eltartót nem akarsz? Ha kiírom ide mennyit mikor hogy akkor "én a nagyképű", ha nem akkor meg osztod itt azt észt. Elárulom, egy 0-val biztos többet keresek mint te, legyen az bármennyi. Azzal foglalkozzak, hogy kipofozzam maga? Igen kipofoztam, mindig is ki voltam pofozva, de az mikor egy átlagos lány nem képes kommunikációra, mert számára ennyiből áll: jah, igen, nem, ezzel nem fogok tudni mit kezdeni. Lehet fennhordani az orrot, meg adni a madamot, a vége sírás lesz, s nem férfi oldalról, hanem nőiről. Az idő az telik...

32f

2019. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

[link]

Csak a felszínes nőszemélyek kedvéért, nektek egy kép kell, nem férfi.

2019. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18:vigyázz, szét ne durranjon a fejed attól a temérdek eszedtől...ja, nem.Attól biztos nem fog😂
2019. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!