Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy prosti le tud szokni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prosti le tud szokni valaha a k. válkozásról?

Figyelt kérdés
Vagyis ha egyszer megszokta a könnyű pénzkereset lehetőségét, akkor ha később netán családja lesz, akkor is időnként fogadni fog egy-két ügyfelet, amíg a férj dolgozik, csak hogy kiegészítse a konyhapénzt, vagy hogy meg tudja venni az új ruhát-cipőt, netán a gyerekének meg tudja venni ugyanezt? Le lehet erről szokni végleg? Vagy ez a veszély mindig fenn áll a férj számára?

2019. ápr. 25. 10:34
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ha amúgy nincs rendes melója/ végzettsége ( ami gyakran előfordul) akkor igen.
2019. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan,hogy nincs más pénzkereset.Ha családja lesz a párjával ketten keresnek, bizonyára meg tudnak venni a gyereknek minden szükségeset. Az,hogy magának új ruha, és ezért ismét prostinak áll? Na, ne már....


A nehezebb az,hogy olyan rendes pasit találjon akivel családot alapít.

2019. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ha a férj keres annyit, hogy ne kelljen mellette k.válkodni, akkor persze. Plusz sok lány egyetemistaként csinálja csak ezt, ha lediplomáznak és lesz rendes, jól fizető munkájuk, akkor nem kell ilyenhez folyamodni.
2019. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
60%
Van egy mondás: a k_rva mindig k_rva marad, kétlem hogy ha egy kis mellékes kellene az asszonynak, akkor ne jutna eszébe hogy akár házhoz megy néhány pasihoz. Ugyan miért ne tenné, hiszen minden tapasztalata (és a gyomra is) megvan hozzá? Meg aztán így nem kell folyton pénzért nyaggatnia a férjét. Mivel ezzel a veszéllyel a férfiak tisztában vannak, ha megismerik egy ilyen nő múltját, joggal tartózkodnak attól, hogy elvegyék.
2019. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
44%

#4 joggal tartózkodnak attól, hogy elvegyék.


Kivéve, ha jól néz ki, akkor elveszik így is-úgy is.

2019. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
58%

Kutýából nem lesz szalonna,

ku..ból nem Madonna.

2019. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
72%
Aki képes rá, az férj mellett is képes rá. Aki meg nem, az egyetem mellett, pénzhiány esetén sem ezt az utat választja.
2019. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
38%

Igen, le tud állni róla.

Én 23 évesen megismertem a gyerekem apjàt, 25 évesen anya lettem, többé eszembe se jutott "viszatérni".

2019. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
78%
8: Csóri gyerek. :(((
2019. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
44%

Nem, nem az, mert már nem 20 éves taknyos vagyok, hanem 34 éves nő, mellesleg rég nem abban a vàrosban élünk ahol ott éltünk mikor azt csináltam.

Igaz, a gyerek apjàval nem vagyunk màr együtt, de egy faluban lakunk, mindennap làthatja a gyerekét, komoly kapcsolatban élek, és a pàrom ismeri a múltam.

2019. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!