Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellős vagyok, de miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellős vagyok, de miért kéne ezen változtatnom?

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok (bár még eléggé gyereknek érzem magam) és sokan mondják, hogy csendes vagyok meg visszahúzódó és emiatt soha nem lesz normális párkapcsolatom. De hol van az előírva, hogy egy férfinak mindenképpen nagydumás, macsó csajozógépnek kell lennie? Oké persze nem fosom magam össze, ha egy lány a közelembe jön, szerencsére nem erről van szó, csupán nem szeretem a feltűnést, szeretem a békét és a nyugalmat. Szeretek diszkréten beszélni a lányokkal lehetőleg kettesben. De lehet, hogy tévedek... ti hogyan látjátok? Egy férfi szégyellősen is férfi?

2019. szept. 21. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából te majd egy olyan lánynak fogsz tetszeni, aki nálad is szégyellősebb. Nem valami jó felállás lesz az, de mindegy.


Az a baj veled jelenleg, hogy nincs benned meg az a férfierő, amit elsőnek megérezne benned egy nő. Pedig ez meg kell. Lehet hogy szuper rendes vagy, meg figyelmes, meg odaadó, de ezek így magukba kevesek. Olyan, mintha főznél valamit, megveszed a legdrágább alapanyagokat, csak éppen a fűszer maradt ki. Az étel szerinted finom lesz? Meg lehet enni, nem halnak tőle éhen, de baromira unalmas lesz...

2019. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ez a baj: "még eléggé gyereknek érzem magam".
2019. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem férfias tud lenni ha ilyen a pasi. Azt gondolnám hogy komoly, megfontoló típus, nem pedig csapodár, hirtelen.
2019. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!